Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« leden 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

108) 41. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. A Osmifinále sk. B
pořadatel ZČ OSK pořadatel StČ OSK
hala Plzeň-Borská pole 10.1.2015 hala Čakovice 11.1.2015
Pořadí: Pořadí:
1. TJ Příchovice (ZČ) 1. TJ Avia Čakovice (StČ)
2. TJ S. Kyšice (ZČ) 2. TJ S. Ejpovice (ZČ)
3. TJ Všenice (ZČ) 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ)
4. TJ Vřeskovice NH (ZČ) 4. NH Řevnice (StČ)
5. TJ S. Záluží (ZČ) 5. Baník Most NH (SČ)
6. TJ Litohlavy (ZČ) 6. KNH Chomutov (SČ)
Kompletní výsledky ZDE Kompletní výsledky ZDE
Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D
pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Veselí n/M. 17.1.2015 hala Pustějov 24.1.2015
Pořadí: Pořadí:
1. SK NH Veselí n/M. (JM) 1. Sokol Svinov (SM)
2. TJ S. Podhorní Újezd (VČ) 2. SSK Vítkovice (SM)
3. KNH Moravská Slavia Brno (JM) 3. TJ Stará Ves n/O. (SM)
4. TJ Jiskra Humpolec (JM) 4. TJ S. Osek n/B. (SM)
5. TJ S. Ostopovice (JM) 5. Sokol Kokory (SM)
6. Sokol Dobruška (VČ) 6. Sokol Albrechticky (SM)
Kompletní výsledky ZDE Kompletní výsledky ZDE

B) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. E Čtvrtfinále sk. F
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK
hala Plzeň–Borská pole 7.2.2015 hala Plzeň–Borská pole 8.2.2015
Pořadí: Pořadí:
1. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 1. TJ Přeštice (ZČ)
2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 2. Sokol Tymákov (ZČ)
3. TJ S. Kyšice (ZČ) 3. TJ S. Nezvěstice (ZČ)
4. TJ Příchovice (ZČ) 4. TJ Avia Čakovice (StČ)
5. TJ S. Podlázky-Dalovice (StČ) 5. TJ S. Ejpovice (ZČ)
Kompletní výsledky ZDE Kompletní výsledky ZDE
Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H
pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Veselí n/M. 14.2.2015 hala Troubky 7.2.2015
Pořadí: Pořadí:
1. 1.NH Brno (JM) 1. SSK Vítkovice (SM)
2. SK NH Veselí n/M. (JM) 2. SK Studénka (SM)
3. Draken Brno (JM) 3. Sokol Svinov (SM)
4. TJ S. Podhorní Újezd (VČ) 4. TJ S. Rokytnice (SM)
5. Sokol Krčín (VČ) 5. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
Kompletní výsledky ZDE Kompletní výsledky ZDE

C) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. I Semifinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole 14.2.2015 hala Pustějov 8.3.2015
Pořadí: Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1. SSK Vítkovice (SM)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2. 1.NH Brno (JM)
3. Sokol Tymákov (ZČ) 3. SK Studénka (SM)
4. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 4. SK NH Veselí n/M. (JM)
Kompletní výsledky ZDE Kompletní výsledky ZDE

D) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel ZČ OSK
Městská hala Plzeň – Lokomotiva 21.-22.3.2015
Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
2. 1.NH Brno (JM)
3. TJ Přeštice (ZČ)
4. SSK Vítkovice (SM)