Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

112) OSLAVY 110 LET NÁRODNÍ HÁZENÉ

V letošním roce slaví národní házená 110 let své existence. Ve světě není mnoho sportů, které by se mohly chlubit tak bohatou historií a my máme být na co hrdi!
Oficiální oslavy 110 let národní házené proběhly ve dnech 5.  – 10. 5. 2015 v severočeské oblasti pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka .

.

Program oslav:

5. – 6. 5. 2015 SUPERPOHÁR STARŠÍHO ŽACTVA

Superpohár mládeže 2015 v kategorii staršího žactva i dorostu proběhl pod osobní záštitou předsedy České unie sportu pana JUDr. Miroslava Jansty .

Propozice

kategorie pořadatel hřiště povrch kontaktní osoba kontakt
  ředitel kontakt rozhodčí
starší žáci TJ Šroubárna Žatec Žatec umělá tráva Miluše Plecitá tel. 731 103 474
  Ing.Josef Popelka tel. 737 269 207 Michal Kratochvíl, Jan Malý, Milan Škabrada
  výsledky fotogalerie
kategorie pořadatel hřiště povrch kontaktní osoba kontakt
  ředitel kontakt rozhodčí
starší žačky SK Chomutov NH Chomutov playgrite Ing. Vojtěch Čihař tel. 777 939 999
  Karel Klas tel. 725 207 271 Ladislav Mixtaj, Libor Kult, Marek Kučera
  výsledky fotogalerie

.

7. – 8. 5. 2015 SUPERPOHÁR DOROSTU

Superpohár mládeže 2015 v kategorii staršího žactva i dorostu proběhl pod osobní záštitou předsedy České unie sportu pana JUDr. Miroslava Jansty .

Propozice

kategorie pořadatel hřiště povrch kontaktní osoba kontakt
  ředitel kontakt rozhodčí
dorostenci Baník Most NH Most umělá tráva Lenka Walterová tel. 603 815 417
  Vladislav Kobera tel. 725 159 203 Jiří Cedidlo, Martin Leugner, Jan Malý
  výsledky fotogalerie 1 . fotogalerie 2 . fotogalerie 3
kategorie pořadatel hřiště povrch kontaktní osoba kontakt
  ředitel kontakt rozhodčí
dorostenky KNH Litvínov Litvínov umělá tráva Petr Hojer tel. 602 408 764
  Ctirad Štěpánek tel. 606 541 198 Michal Kratochvíl, Tomáš Sýkora, Lukáš Gorpiel
  výsledky fotogalerie 1 . fotogalerie 2

.

8. 5. 2015 GALAVEČER NÁRODNÍ HÁZENÉ

V rámci oslav 110 let národní házené se v Chomutově uskutečnil rovněž Galavečer národní házené, na kterém byly mimo jiné vyhlášeny i výsledky ankety o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2014.

První desítka konečného pořadí ankety - ŽENY
1.místo LAŠTOVIČKOVÁ Petra Sokol Dobruška 156 bodů
2.místo LEVOROVÁ Jolana TJ Příchovice 119 bodů
3.místo BENDOVÁ Petra Sokol Tymákov 109 bodů
4.místo KALČÍKOVÁ Jitka TJ Přeštice 98 bodů
5.místo ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice 95 bodů
6.místo ČERNÁ Pavla TJ Chropyně 65 bodů
7.místo JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice 61 bodů
8.místo FIALOVÁ Lenka Sokol Blovice 41 bodů
9.místo ŠNAJDROVÁ Ivana SK Studénka 34 bodů
10.místo VÁCLAVÍKOVÁ Lucie Sokol Tymákov 32 bodů
První desítka konečného pořadí ankety - MUŽI
1.místo BENEDA Ladislav TJ Plzeň-Újezd 129 bodů
2.místo MAJER Václav Sokol Tymákov 96 bodů
3.místo TITL Pavel TJ Plzeň-Újezd 89 bodů
4.místo ULRYCH Tomáš 1.NH Brno 88 bodů
5.místo GABRIEL Marek TJ DIOSS Nýřany 82 bodů
6.místo POČÁTECKÝ Pavel TJ Plzeň-Újezd 76 bodů
7.místo MÜHLHANDL David 1.NH Brno 72 bodů
8.místo KOC Karel TJ S. Nezvěstice 72 bodů
9.místo PEŠEK Jiří TJ Stará Huť 63 bodů
10.místo PETR Jan 1.NH Brno 62 bodů

.

9. 5. 2015 TURNAJ STARÝCH GARD

Propozice . Přihláška

Řídící komise
ředitel turnaje Vladimír Martínek tel. 606 856 193
zástupce ředitele Josef Stýblo tel. 606 598 242
hlavní rozhodčí Jaroslav Bukovský tel. 721 714 997
kategorie pořadatel hřiště povrch výsledky
muži nad 38 let KNH Litvínov Litvínov umělá tráva  
muži nad 50 let TJ Šroubárna Žatec Žatec umělá tráva výsledky
ženy nad 35 let Baník Most NH Most umělá tráva výsledky

.

10. 5. 2015 MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ ČECHY-MORAVA

Mezizemská utkání Čechy-Morava se uskutečnily v Chomutově ve sportovním areálu Cihlářská.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ
Čas Utkání Výsledek Rozhodčí
08:30 – 09:40 utkání juniorek Čechy – Morava 26 : 10 (13:4) Jiří Cedidlo, Otto Schmidt  
10:00 – 11:10 utkání juniorů Čechy – Morava 17 : 17 (10:11) Michal Kratochvíl, Jan Malý  
11:30 – 12:40 utkání žen Čechy – Morava 21 : 20 (13:11) Martin Leugner, Libor Bittner Fotogalerie
13:00 – 14:10 utkání mužů Čechy – Morava 20 : 14 (10:5) Tomáš Sýkora, Lukáš Gorpiel Fotogalerie
Užší nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
muži ženy muži ženy
Širší nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
muži ženy muži ženy
junioři juniorky junioři juniorky