Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

150) 42. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A Základní kolo sk. B Základní kolo sk. C Základní kolo sk. D
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel VČ OSK
hřiště Blovice hřiště Raspenava hřiště Osek n/B. hřiště Podhorní Újezd
termín 28.9.2015 termín 26.9.2015 termín 26.9.2015 termín 26.9.2015
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 1.Jiskra Raspenava (SČ) 1.TJ S.Nelešovice (SM) 1.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
2.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 2.NH Řevnice (StČ) 2.TJ S. Osek n/B. (SM) 2.Sokol Dobruška A (VČ)
3.TJ Litohlavy (ZČ) 3.Sokol Dobruška B (VČ) 3.TJ Stará Ves n/O. (SM) 3.Draken Brno B (JM)
4.Sokol Tymákov B (ZČ) 4.Baník Most NH (SČ) 4.Sokol Kokory (SM) 4.Sokol Ostopovice (JM)

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. E Osmifinále sk. F Osmifinále sk. G Osmifinále sk. H
pořadatel ZČ OSK pořadatel StČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Čakovice hala Troubky hala Humpolec
termín 3.1.2016 termín 16.1.2016 termín 16.1.2016 termín 9.1.2015
Pořadí: Pořadí: ; Pořadí: Pořadí:
1.TJ S. Záluží (ZČ) 1.TJ Avia Čakovice (StČ) 1.TJ S.Nelešovice (SM) 1.TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
2.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 2.TJ S. Ejpovice (ZČ) 2.Sokol Svinov (SM) 2.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
3.TJ Všenice (ZČ) 3.TJ Příchovice (ZČ) 3.Draken Brno A (JM) 3.Sokol Dobruška A (VČ)
4.TJ Vřeskovice (ZČ) 4.NH Řevnice (StČ) 4.SK NH Veselí n/M. (JM) 4.TJ Jiskra Humpolec (JM)
5.TJ S. Kyšice (ZČ) 5.Jiskra Raspenava (SČ) 5.TJ S. Osek n/B. (SM) 5.KNH Mor.Slavia Brno (JM)

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. I Čtvrtfinále sk. J Čtvrtfinále sk. K Čtvrtfinále sk. L
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel VČ OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov hala Lázně Bělohrad
termín 30.1.2016 termín 20.2.2016 termín 13.2.2016 termín 13.2.2016
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Přeštice (ZČ) 1.TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) 1.SSK Vítkovice (SM) 1.TJ S.Opatovice n/L. (VČ)
2.Sokol Tymákov A (ZČ) 2.TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 2.Sokol Svinov (SM) 2.1.NH Brno (JM)
3.TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3.TJ Avia Čakovice (StČ) 3.TJ S. Rokytnice (SM) 3.TJ S. Podlázky (StČ)
4.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 4.TJ Šroubárna Žatec (SČ) 4.TJ S.Nelešovice (SM) 4.Sokol Krčín (VČ)
5.TJ S. Záluží (ZČ) 5.TJ S. Ejpovice (ZČ) 5.SK Studénka (SM) 5.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. M Semifinále sk. N
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov
termín 27.2.2016 termín 5.3.2016
Pořadí: Pořadí:
1. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 1. SSK Vítkovice (SM)
2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 2. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
3. Sokol Tymákov (ZČ) 3. Sokol Svinov (SM)
4. TJ Přeštice (ZČ) 4. 1.NH Brno (JM)

E) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel Sportovní klub Plzeň Bolevec
hala Plzeň-Bolevec
termín 25.-26.3.2016
Pořadí:
1.TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
2.TJ DIOSS Nýřany (ZČ)
3.TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
4.SSK Vítkovice (SM)