Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

155) Zimní liga mládeže 2016 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2016 zde
Oprava Propozic Zimní ligy mládeže 2016 č. 1 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * 14. 2. 2016 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Rostislav Bajtek (tel.: 605 201 057)
rozhodčí: Pavel Paško, Tomáš Strniště, David Rapčan
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ S. Rokytnice (SM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Draken Brno (JM), 5. 1.NH Brno (JM), 6. TJ Chropyně (SM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * ZRUŠENO

účastníci: TJ Avia Čakovice (StČ), Sokol Dobruška (VČ), Sokol Krčín (VČ)
všichni účastníci postupují do semifinále

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * 7. 2. 2016 * hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Libor Kult, Milan Škabrada
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. Baník Most NH (SČ), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. TJ S. Kyšice (ZČ)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * 6. 3. 2016 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Miloň Ziegler
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. SK Studénka (SM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. 1.NH Brno (JM)
kompletní výsledky ZDE

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * 13. 3. 2016 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391)
ředitel akce: Mgr. Pavel Souček (tel.: 605 875 098)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Zdeněk Kalčík, Petr Rauch
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky ZDE
Vzhledem k nedohrání posledního utkání semifinále sk. E z důvodu pochybení ze strany pořadatele a řídící komise turnaje rozhodl Výkonný výbor SNH o rozšíření počtu účastníků finálového turnaje na sedm účastníků a zařazení družstva TJ Šroubárna Žatec do tohoto finálového turnaje. Kompletní rozhodnutí VV SNH ke stažení ZDE

DOROSTENCI * Finále * 2. – 3. 4. 2016 * hala ŽATEC

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Martin Leugner, Michal Barabáš, Miroslav Beran
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 5. SK Studénka (SM), 6. TJ Avia Čakovice (StČ), 7. Sokol Tymákov (ZČ)
kompletní výsledky ZDE)