Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

156) Finále zimního halového poháru ČR žactva pro rok 2016

Dokumenty

Propozice ZHP mládeže 2016 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHP ČR 2016 * MLADŠÍ ŽÁCI * 12. 3. 2016 * hala SPOŘICE

pořadatel: KNH Chomutov (severočeská oblast) http://www.knhcho­mutov.estranky­.cz/
kontakt pořadatele: Miroslav Smák (tel.: 605 930 800, e-mail: chomutovknh@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Libor Kult, Vladimír Martínek
pořadí: 1. TJ Božkov (ZČ), 2. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 3. SK Studénka (SM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ Jiskra Humpolec (JM), 6. NH Řevnice (StČ), 7. KNH Chomutov (pořadatel)
kompletní výsledky ZDE

Finále ZHP ČR 2016 * MLADŠÍ ŽAČKY * 12. 3. 2016 * hala ČESKÁ SKALICE

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Ladislava Janková (tel.: 603 147 358)
rozhodčí: Milan Petruželka, Pavel Kotlář, Marek Černý
Pořadí: 1. TJ Chropyně (SM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ S. Březno (StČ), 4. Sokol Krčín (VČ – pořadatel), 5. TJ S. Vracov (JM), 6. TJ Lázně Bělohrad (VČ), 7. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky ZDE

Finále ZHP ČR 2016 * STARŠÍ ŽÁCI * 19. 3. 2016 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437)
rozhodčí: Michal Kratochvíl, Tomáš Strniště, David Rapčan
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 4. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky ZDE

Finále ZHP ČR 2016 * STARŠÍ ŽAČKY * 19. 3. 2016 * hala STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
ředitel akce: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998)
rozhodčí: David Poláček, Miroslav Přikryl, Pavel Paško
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Baník Most NH (SČ), 5. Sokol Ostopovice (JM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ), 7. TJ Stará Ves n/O. (SM – pořadatel)
kompletní výsledky ZDE