Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

161) Pohár České republiky mládeže pro rok 2016

Dokumenty a formuláře

Propozice Poháru ČR mládeže 2016 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2016 * MLADŠÍ ŽÁCI * 24.-26.6.2016

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Martin Gřes, Tomáš Strniště, David Poláček
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Ostopovice (JM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. TJ Chropyně (SM), 6. TJ S. Podhorní Újezd (VČ)
Výsledky ke stažení ZDE

Pohár ČR 2016 * MLADŠÍ ŽAČKY * 24.-26.6.2016

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Vlasta Rosková (tel.: 605 741 635, e-mail: vlasta.roskova@seznam.cz)
rozhodčí: Libor Bittner, Milan Petruželka, Miroslav Jelen
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Miroslav NH (JM), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 6. Sokol Dobruška (VČ)
Výsledky ke stažení ZDE

Pohár ČR 2016 * STARŠÍ ŽÁCI * 17.-19.6.2016

pořadatel: TJ S. Opatovice n/L. (východočeská oblast) www.nhopatovice.cz
kontakt pořadatele: Radek Kubelka (tel.: 603 532 073, e-mail: r.kubelka@unet.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslav.sir@zstanvald-sportovni.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Petr Jančík, Martin Leugner
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. Sokol Svinov (SM), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 6. TJ S. Opatovice n/L. (pořadatel), 7. Sokol Dobruška (VČ)
Výsledky ke stažení ZDE

Pohár ČR 2016 * STARŠÍ ŽAČKY * 17.-19.6.2016

pořadatel: TJ Miroslav (jihomoravská oblast) www.hazena-miroslav.cz
kontakt pořadatele: Eva Opálková (tel.: 776 260 510, e-mail: hazena.miroslav@gmail.com)
ředitel akce: Stanislav Vošický (tel.: 728 725 849, e-mail: vosicky.stanislav@quick.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Jan Musil, Miroslav Přikryl
pořadí: 1. TJ S. Kyšice (ZČ), 2. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 3. TJ Miroslav NH (JM), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. SK Studénka (SM), 6. Draken Brno (JM)
Výsledky ke stažení ZDE

Pohár ČR 2016 * DOROSTENCI * 24.-26.6.2016

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast) www.hazenasvinov.cz
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437, e-mail: betamal@m-zone.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Miloň Ziegler, Jiří Maiwaelder, Pavel Paško
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. 1.NH Brno (JM), 6. Baník Most NH (SČ)
Výsledky ke stažení ZDE

Pohár ČR 2016 * DOROSTENKY * 24.-26.6.2016

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast) www.knhspojepraha.cz
kontakt pořadatele: Jiří Voldán (tel.: 723 292 971, e-mail: voldan3@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Lukáš Zimmermann, Petr Rauch, Aleš Lenfeld
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Draken Brno (JM), 5. Baník Most NH (SČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)
Výsledky ke stažení ZDE