Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

162) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2016

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR mládeže 2016 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2016 * MLADŠÍ ŽÁCI * 24.-26.6.2016

pořadatel: TJ Šroubárna Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Václav Šimice, Lukáš Jáneš, Milan Erhart
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Božkov (ZČ), 3. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. NH Řevnice (StČ), 6. TJ Jiskra Humpolec (JM)
Výsledky ke stažení ZDE

Mistrovství ČR 2016 * MLADŠÍ ŽAČKY * 24.-26.6.2016

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: m.n.h. Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: stanislav.zadrazil@cez.cz)
ředitel akce: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
rozhodčí: Michal Kratochvíl, Jan Adámek, Zdeněk Kalčík
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. TJ S. Březno (StČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. TJ Jiskra Raspenava (SČ)
Výsledky ke stažení ZDE

Mistrovství ČR 2016 * STARŠÍ ŽÁCI * 17.-19.6.2016

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast) http://modrany­.narodnihazena­.cz
kontakt pořadatele: Josef Škvor (tel.: 604 957 696, e-mail: modrany@narodnihazena.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Michal Kratochvíl, Miroslav Beran, Jan Václavek
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 5. TJ Spartak Modřany (StČ), 6. Sokol Ostopovice (JM)
Výsledky ke stažení ZDE
Bližší informace k akci ZDE

Mistrovství ČR 2016 * STARŠÍ ŽAČKY * 17.-19.6.2016

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Lenka Walterová (tel.: 603 815 417, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
ředitel akce: Eduard Pavlíček (tel.: 733 505 731, e-mail: eda.pavlicek@seznam.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Pavel Jíra, Petr Šimánek
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. Baník Most NH (SČ), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. Sokol Ostopovice (JM)
Výsledky ke stažení ZDE

Mistrovství ČR 2016 * DOROSTENCI * 24.-26.6.2016

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz
kontakt pořadatele: Ladislav Molnár (tel.: 606 688 068, e-mail: molnarl@volny.cz)
ředitel akce: Jiří Bláha (tel.: 723 250 606, e-mail: bmr19@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Václav Slavík, Vít Jezbera, Tomáš Sýkora
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ Avia Čakovice (StČ), 6. TJ Šroubárna Žatec (SČ)
Výsledky ke stažení ZDE
Bližší informace k akci ZDE

Mistrovství ČR 2016 * DOROSTENKY * 24.-26.6.2016

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Zdeněk Hejl, Aleš Václavík, Jan Malý
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. SK Chomutov NH (SČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. Sokol Svinov (SM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
Výsledky ke stažení ZDE