Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

194) 43. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A Základní kolo sk. B
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Troubky
termín 19.11.2016 termín 5.11.2016
Pořadí: Pořadí:
1.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 1.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
2.Baník Most NH (SČ) 2.Sokol Ostopovice (JM)
3.Sokol Tymákov B (ZČ) 3.TJ S. Osek n/B. (SM)
4.TJ Spartak Rožmitál p/T. (StČ) 4.Draken Brno B (JM)
výsledky výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E Osmifinále sk. F
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Žatec hala Pustějov hala Humpolec
termín 7.1.2017 termín 14.1.2017 termín 14.1.2017 termín 7.1.2017
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 1.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 1.SK Studénka (SM) 1.KNH Mor.Slavia Brno (JM)
2.TJ S. Ejpovice (ZČ) 2.TJ Šroubárna Žatec (SČ) 2.TJ Stará Ves n/O. (SM) 2.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
3.TJ Příchovice (ZČ) 3.TJ S. Záluží (ZČ) 3.Sokol Svinov (SM) 3.SK NH Veselí n/M. (JM)
4.TJ S. Kyšice (ZČ) 4.Baník Most NH (SČ) 4.Sokol Kokory (SM) 4.Sokol Ostopovice (JM)
5.TJ Litohlavy (ZČ) 5.TJ Jiskra Raspenava (SČ) 5.Draken Brno A (JM) 5.Sokol Dobruška (VČ)
6.TJ Všenice (ZČ)     6.TJ Jiskra Humpolec (JM)
výsledky výsledky výsledky výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I Čtvrtfinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel VČ OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov hala Lázně Bělohrad
termín 11.2.2017 termín 5.2.2017 termín 4.2.2017 termín 11.2.2017
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1.TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) 1.TJ Stará Ves n/O. (SM) 1.KNH Mor.Slavia Brno (JM)
2.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 2.TJ Přeštice (ZČ) 2.SSK Vítkovice (SM) 2.TJ S. Podlázky (StČ)
3.TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3.TJ Šroubárna Žatec (SČ) 3.SK Studénka (SM) 3.TJ S.Opatovice n/L. (VČ)
4.Sokol Tymákov (ZČ) 4.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 4.TJ S. Rokytnice (SM) 4.Sokol Krčín (VČ)
5.TJ S. Ejpovice (ZČ) 5.TJ Avia Čakovice (StČ) 5. 1.NH Brno (JM) 5.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
výsledky výsledky výsledky výsledky

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. K Semifinále sk. L
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov
termín 4.3.2017 termín 4.3.2017
Pořadí: Pořadí:
1. TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) 1. TJ S. Podlázky (StČ)
2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 2. KNH Moravská Slavia Brno (JM)
3. TJ Přeštice (ZČ) 3. SSK Vítkovice (SM)
4. TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 4. TJ Stará Ves n/O. (SM)
výsledky výsledky

E) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel KNH Chomutov
hala Spořice
termín 1. – 2. 4. 2016
Účastníci:
TJ DIOSS Nýřany (ZČ)
TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
TJ S. Podlázky (StČ)
KNH Moravská Slavia Brno (JM)