Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

197) Kalendář akcí - ÚNOR

ÚNOR 2018

Termíny akcí jsou bez záruky. Konání dané akce vždy ověřte u pořadatele.

Datum Název akce Kolo Kategorie Pořadatel Místo konání
3. 2. 44.r. Českého poháru čtvrfinále F muži ZČ OSK hala Plzeň Bory
3. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žáci SM OSK hala Troubky
3. 2. Zimní liga čtvrtfinále B dorostenci NH Řevnice hala Řevnice
3. 2. Zimní liga čtvrtfinále C dorostenky Sokol Tymákov hala Plzeň Bolevec
4. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále B ženy ZČ OSK hala Plzeň Bory
4. 2. Zimní liga čtvrtfinále C dorostenci TJ Žatec hala Žatec
10. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále G muži ZČ OSK hala Plzeň Bory
10. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále I muži JM OSK hala Humpolec
10. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále C ženy VČ OSK hala Náchod
10. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále D ženy SM OSK hala Pustějov
10. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žáci VČ OSK hala Česká Skalice
11. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo starší žáci ZČ OSK hala Plzeň Bolevec
11. 2. Zimní liga čtvrtfinále A dorostenci SK Studénka hala Pustějov
17. 2. 44.r. Českého poháru čtvrtfinále H muži SM OSK hala Troubky
17. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žačky SM OSK hala Stará Ves n/O.
18. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žačky VČ OSK hala Česká Skalice
18. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo starší žáci SM OSK hala Stará Ves n/O.
18. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo starší žačky SM OSK hala Troubky
18. 2. Memoriál J. Volného turnaj muži SK Autonot Jihlava hala Jihlava
24. 2. Memoriál L. Řezníčka turnaj ženy SK Náchod hala Náchod
24. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žáci Sokol Ostopovice hala Tatran Bohunice
24. 2. Zimní liga semifinále D2 dorostenky TJ Stará Ves n/O. hala Stará Ves n/O.
25. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo starší žačky VČ OSK hala Česká Skalice
25. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo starší žáci VČ OSK hala Červený Kostelec
25. 2. Zimní halový pohár oblastní kolo mladší žačky Sokol Ostopovice hala Tatran Bohunice
25. 2. Zimní liga semifinále D dorostenci SK Studénka hala Pustějov
25. 2. Zimní liga semifinále E dorostenci Baník Most NH hala Most
25. 2. Zimní liga semifinále E dorostenky Sokol Tymákov hala Plzeň Bolevec