Svaz národní házené

112 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« listopad 2017 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

206) Superpohár mládeže 2017

Dokumenty

Propozice Superpoháru mládeže 2017 zde
Formuláře ke stažení (soupiska atd.) zde

Superpohár 2017 * STARŠÍ ŽÁCI * 6. 5. 2017 * hřiště TJ Avia Čakovice

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Jana Broučková (tel.: 775 515 740, e-mail: jana.brouckova@seznam.cz)
ředitel akce: Miroslava Spoustová (tel.: 777 808 342)
rozhodčí: Lukáš Jáneš, Jan Gřes
pořadí: 1. výběr východních Čech, 2. výběr severních Čech, 3. výběr západních Čech, 4. výběr středních Čech
rozpis zápasů zde

Superpohár 2017 * STARŠÍ ŽAČKY * 6. 5. 2017 * hřiště KNH Spoje Praha

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Tomáš Kundrát, Jiří Voldán
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr východních Čech, 3. výběr severních Čech, 4. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2017 * DOROSTENCI * 6. 5. 2017 * hřiště T.J. Sokol Svinov

pořadatel: Sokol Svinov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Vít Horáček (tel.: 724 882 973, e-mail: vitja1@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Pavel Paško
pořadí: 1. výběr severní Moravy, 2. výběr západních Čech, 3. výběr východních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr středních Čech, 6. výběr severních Čech
plakát akce zde
kompletní výsledky zde

Superpohár 2017 * DOROSTENKY * 6. 5. 2017 * hřiště Sportcentrum Pustějov

pořadatel: TJ Pustějov (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Milan Šimeček (tel.: , e-mail: simecek.milan@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, David Poláček
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr východních Čech, 3. výběr severních Čech, 4. výběr severní Moravy, 5. výběr středních Čech
plakát akce zde
kompletní výsledky zde