Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

214) 1. LIGA MUŽŮ 2017/18 - rozpis utkání jaro 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
73 8.4.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 25 : 22 ( 14 : 12 ) Václavek J.
74 8.4.2018 10,15 SKNH Veselí n/M SSK Vítkovice 20 : 19 ( 8 : 7 ) Maiwaelder
75 8.4.2018 11,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 12 : 22 ( 7 : 15 ) Jančík P.
76 8.4.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec A 28 : 17 ( 15 : 7 ) Kalčík Z.
77 8.4.2018 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov 22 : 17 ( 11 : 9 ) Bešta J.
78 8.4.2018 10,30 DIOSS Nýřany A TJ S. Nezvěstice 19 : 14 ( 9 : 9 ) Adámek J.
                     
79 14.4.2018 15,00 TJ Žatec A TJ S. Podlázky 26 : 24 ( 13 : 12 ) Kult L.
80 14.4.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L 23 : 21 ( 11 : 12 ) Baumruk J.
81 14.4.2018 16,00 Sokol Tymákov SKNH Veselí n/M 20 : 19 ( 11 : 8 ) Adámek J.
82 14.4.2018 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 22 : 12 ( 11 : 6 ) Bukovský J.
83 14.4.2018 13,45 SSK Vítkovice TJ Přeštice 14 : 20 ( 8 : 12 ) Přikryl M.
84 14.4.2018 16,00 Sokol Rokytnice DIOSS Nýřany A 20 : 19 ( 11 : 10 ) Ziegler M.
                     
85 15.4.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 23 : 14 ( 11 : 8 ) Jíra P.
86 15.4.2018 11,30 TJ Žatec A TJ S.Opatovice n/L 20 : 24 ( 11 : 13 ) Malý J.
87 15.4.2018 11,00 TJ S. Nezvěstice SKNH Veselí n/M 19 : 19 ( 10 : 8 ) Rauch P.
88 15.4.2018 11,00 Sokol Tymákov Sokol Krčín 27 : 21 ( 12 : 10 ) Hejl Z.
89 15.4.2018 11,55 SSK Vítkovice DIOSS Nýřany A 15 : 21 ( 7 : 12 ) Maiwaelder
90 15.4.2018 10,30 Sokol Rokytnice TJ Přeštice 16 : 15 ( 9 : 7 ) Gorpiel L.
                     
115 21.4.2018 15,00 TJ S. Podlázky SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 ) Bláha J.
                     
91 22.4.2018 11,30 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 ) Bukovský J.
92 22.4.2018 11,30 TJ S.Opatovice n/L SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 ) Malý J.
93 22.4.2018 11,00 Sokol Krčín SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) Jáneš L.
94 22.4.2018 14,00 DIOSS Nýřany A TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 ) Baumruk J.
95 22.4.2018 16,00 Sokol Tymákov TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 ) Zadražil S.
96 22.4.2018 14,30 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) Rauch P.
                     
97 29.4.2018 10,30 SSK Vítkovice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
98 29.4.2018 10,30 Sokol Rokytnice TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
99 29.4.2018 15,00 SKNH Veselí n/M Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
100 29.4.2018 13,00 TJ Žatec A TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
101 29.4.2018 10,30 DIOSS Nýřany A TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
102 29.4.2018 12,30 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
103 12.5.2018 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
104 12.5.2018 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
105 12.5.2018 13,30 SKNH Veselí n/M TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
106 12.5.2018 14,30 Sokol Krčín DIOSS Nýřany A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
107 12.5.2018 15,00 TJ Žatec A SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
108 12.5.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
109 13.5.2018 11,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Tymákov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
110 13.5.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
111 13.5.2018 10,30 Sokol Krčín TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
112 13.5.2018 11,00 SKNH Veselí n/M DIOSS Nýřany A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
113 13.5.2018 8,30 TJ Plzeň-Újezd SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
114 13.5.2018 8,30 TJ Žatec A Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
116 20.5.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
117 20.5.2018 15,00 SSK Vítkovice Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
118 20.5.2018 11,00 Sokol Tymákov TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
119 20.5.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
120 20.5.2018 14,30 TJ Přeštice DIOSS Nýřany A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
121 26.5.2018 16,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
122 26.5.2018 16,00 DIOSS Nýřany A TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
123 26.5.2018 16,00 SKNH Veselí n/M TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
124 26.5.2018 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
125 26.5.2018 16,00 SSK Vítkovice Sokol Tymákov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
126 26.5.2018 16,00 Sokol Rokytnice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
127 27.5.2018 11,00 DIOSS Nýřany A TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
128 27.5.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
129 27.5.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
130 27.5.2018 11,00 SKNH Veselí n/M TJ Plzeň-Újezd 0 : 0 ( 0 : 0 )  
131 27.5.2018 11,00 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
132 27.5.2018 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )