Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

219) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2017/18 - rozpis utkání podzim 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
401 27.8.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Kyšice 18 : 19 ( 8 : 11 ) Plaček R.
402 27.8.2017 14,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 16 : 9 ( 5 : 5 ) Rauch P.
403 27.8.2017 14,30 TJ Všenice TJ Vřeskovice 25 : 19 ( 12 : 11 ) Bešta J.
404 27.8.2017 15,30 TJ Žatec B TJ Avia Čakovice 17 : 21 ( 7 : 11 ) Martínek L.
405 27.8.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 19 : 31 ( 8 : 13 ) Jíra P.
406 27.8.2017 8,45 DIOSS Nýřany B Sp.Rožmitál p/T 15 : 22 ( 8 : 11 ) Kult L.
                     
407 3.9.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 19 : 18 ( 9 : 11 ) Zimmermann
408 3.9.2017 14,00 TJ Příchovice TJ Všenice 19 : 21 ( 8 : 9 ) Zadražil S.
409 3.9.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ Litohlavy 17 : 15 ( 11 : 6 ) Slavík V.
410 3.9.2017 16,00 Baník Most NH TJ Žatec B 30 : 16 ( 14 : 8 ) Malý J.
411 3.9.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 26 : 23 ( 16 : 12 ) Plaček R.
412 3.9.2017 11,00 TJ Avia Čakovice DIOSS Nýřany B 25 : 19 ( 14 : 10 ) Leinweber C.
                     
413 9.9.2017 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec B 25 : 17 ( 14 : 9 ) Martínek V.
414 9.9.2017 16,00 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 27 : 20 ( 14 : 12 ) Rauch P.
415 9.9.2017 16,30 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 25 : 25 ( 14 : 13 ) Zadražil S.
416 9.9.2017 15,00 TJ Litohlavy TJ Avia Čakovice 12 : 22 ( 1 : 11 ) Jíra P.
417 9.9.2017 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 24 : 29 ( 14 : 15 ) Slavík V.
418 9.9.2017 8,30 DIOSS Nýřany B TJ Vřeskovice 19 : 16 ( 8 : 10 ) Plaček R.
                     
419 10.9.2017 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 17 : 13 ( 9 : 6 ) Bukovský J.
420 10.9.2017 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Žatec B 22 : 13 ( 12 : 5 ) Plaček R.
421 10.9.2017 10,30 TJ Všenice TJ Avia Čakovice 14 : 15 ( 8 : 7 ) Martínek V.
422 10.9.2017 10,45 TJ Litohlavy Sp.Rožmitál p/T 14 : 11 ( 8 : 6 ) Baumruk J.
423 10.9.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Příchovice 19 : 13 ( 6 : 6 ) Sýkora T.
424 10.9.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Vřeskovice 13 : 19 ( 9 : 12 ) Šimice V.
                     
425 17.9.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 17 : 21 ( 10 : 13 ) Leinweber C.
426 17.9.2017 16,00 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 21 : 19 ( 11 : 8 ) Zimmermann
427 17.9.2017 10,30 TJ Příchovice TJ Litohlavy 27 : 14 ( 12 : 9 ) Slavík V.
428 17.9.2017 16,00 TJ Žatec B DIOSS Nýřany B 19 : 18 ( 9 : 5 ) Václavík A.
430 17.9.2017 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Litice 24 : 18 ( 15 : 7 ) Bukovský J.
                     
431 24.9.2017 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 21 : 24 ( 12 : 10 ) Kult L.
432 24.9.2017 13,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 19 : 10 ( 10 : 3 ) Baumruk J.
433 24.9.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ Všenice 23 : 25 ( 13 : 12 ) Slavík V.
434 24.9.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec B 26 : 23 ( 13 : 10 ) Plaček R.
435 24.9.2017 15,00 Baník Most NH DIOSS Nýřany B 19 : 13 ( 12 : 5 ) Martínek V.
436 24.9.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Avia Čakovice 14 : 26 ( 7 : 13 ) Leinweber C.
                     
437 30.9.2017 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 21 : 27 ( 8 : 13 ) Hejl Z.
438 30.9.2017 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Ejpovice 18 : 17 ( 9 : 5 ) Bláha J.
439 30.9.2017 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 20 : 21 ( 11 : 13 ) Baumruk J.
440 30.9.2017 16,00 DIOSS Nýřany B TJ Litohlavy 23 : 18 ( 11 : 10 ) Bešta J.
441 30.9.2017 14,00 TJ Příchovice TJ Žatec B 32 : 14 ( 18 : 8 ) Jíra P.
442 30.9.2017 14,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 25 : 15 ( 14 : 9 ) Plaček R.
                     
443 1.10.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 19 : 26 ( 13 : 16 ) Jíra P.
444 1.10.2017 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 21 : 17 ( 6 : 9 ) Leinweber C.
445 1.10.2017 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Litohlavy 23 : 27 ( 12 : 15 ) Plaček R.
446 1.10.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Všenice 18 : 10 ( 7 : 4 ) Baumruk J.
447 1.10.2017 9,30 TJ Příchovice Baník Most NH 22 : 12 ( 11 : 4 ) Slavík V.
448 1.10.2017 11,00 TJ Vřeskovice TJ Žatec B 24 : 19 ( 12 : 12 ) Zadražil S.
                     
429 7.10.2017 16,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 28 : 21 ( 13 : 14 ) Barabáš M.
                     
449 8.10.2017 14,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 16 : 16 ( 11 : 7 ) Hejl Z.
450 8.10.2017 10,45 TJ Litohlavy TJ S. Ejpovice 16 : 16 ( 8 : 9 ) Sýkora T.
451 8.10.2017 14,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 21 : 23 ( 9 : 8 ) Rauch P.
452 8.10.2017 13,00 TJ Žatec B Sp.Rožmitál p/T 0 : 10 kontum. Kult L.
453 8.10.2017 15,00 Baník Most NH TJ Avia Čakovice 10 : 16 ( 3 : 6 ) Martínek V.
454 8.10.2017 8,45 DIOSS Nýřany B TJ Plzeň-Litice 26 : 27 ( 13 : 15 ) Holý J.
                     
455 14.10.2017 16,00 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 25 : 20 ( 16 : 9 ) Šimice V.
456 14.10.2017 13,30 TJ S. Ejpovice DIOSS Nýřany B 21 : 17 ( 12 : 8 ) Adámek J.
457 14.10.2017 16,30 TJ Žatec B TJ Všenice 19 : 21 ( 8 : 11 ) Rauch P.
458 14.10.2017 15,00 Baník Most NH TJ Litohlavy 19 : 21 ( 5 : 9 ) Jíra P.
459 14.10.2017 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Příchovice 14 : 28 ( 7 : 14 ) Plaček R.
460 14.10.2017 12,30 TJ Avia Čakovice TJ Vřeskovice 23 : 23 ( 12 : 11 ) Sýkora T.
                     
461 15.10.2017 11,00 TJ S. Kyšice DIOSS Nýřany B 26 : 20 ( 16 : 11 ) Plaček R.
462 15.10.2017 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 18 : 12 ( 10 : 5 ) Slavík V.
463 15.10.2017 13,00 TJ Žatec B TJ Litohlavy 0 : 10 kontum. Váca J.
464 15.10.2017 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 22 : 19 ( 10 : 7 ) Rauch P.
465 15.10.2017 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Vřeskovice 18 : 21 ( 10 : 13 ) Bešta J.
466 15.10.2017 11,55 TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 22 : 21 ( 12 : 8 ) Leinweber C.