Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

225) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2017/18 - rozpis utkání jaro 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
667 22.4.2018 11,00 Draken Brno SK Studénka 16 : 19 ( 9 : 12 ) Paško P.
668 22.4.2018 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 19 : 12 ( 11 : 8 ) Oweis K.
669 22.4.2018 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 23 : 18 ( 13 : 12 ) Přikryl M.
670 22.4.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd Jiskra Humpolec 21 : 14 ( 12 : 10 ) Beran M.
671 22.4.2018 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Kokory 20 : 14 ( 12 : 10 ) Václavík A.
672 22.4.2018 10,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 23 : 10 ( 12 : 4 ) Václavek J.
                     
673 29.4.2018 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 19 : 20 ( 8 : 11 ) Václavek J.
674 29.4.2018 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 20 : 21 ( 7 : 6 ) Jáneš L.
675 29.4.2018 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 15 : 13 ( 7 : 5 ) Maiwaelder
676 29.4.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 11 : 12 ( 5 : 6 ) Bittner L.
677 29.4.2018 11,30 Sokol Kokory Sokol Dobruška 16 : 18 ( 8 : 12 ) Jurtík P.
678 29.4.2018 14,00 1. NH Brno TJ S.Podh.Újezd 18 : 26 ( 6 : 14 ) Václavik A.
                     
679 12.5.2018 16,00 Jiskra Humpolec Draken Brno 20 : 18 ( 10 : 7 ) Leinweber C.
680 12.5.2018 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 16 : 15 ( 10 : 9 ) Gorpiel L.
681 12.5.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 29 : 21 ( 15 : 10 ) Přikryl M.
682 12.5.2018 13,00 TJ S.Podh.Újezd SK Studénka 11 : 13 ( 6 : 8 ) Šimánek P.
683 12.5.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Kokory 23 : 19 ( 11 : 9 ) Kuchařík M.
684 12.5.2018 16,00 Sokol Svinov 1. NH Brno 20 : 13 ( 12 : 7 ) Jurtík P.
                     
685 13.5.2018 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 18 : 19 ( 13 : 11 ) Ziegler M.
686 13.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 14 : 15 ( 8 : 7 ) Váca J.
687 13.5.2018 9,00 TJ S.Podh.Újezd TJ S. Osek n/B 28 : 16 ( 17 : 7 ) Bláha J.
688 13.5.2018 10,30 Sokol Dobruška SK Studénka 18 : 14 ( 9 : 4 ) Přikryl M.
689 13.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 19 : 10 ( 10 : 6 ) Paško P.
690 13.5.2018 10,30 Sokol Svinov Sokol Kokory 18 : 16 ( 9 : 9 ) Gorpiel L.
                     
691 20.5.2018 11,00 Draken Brno Sokol Svinov 24 : 18 ( 12 : 10 ) Přikryl M.
692 20.5.2018 10,30 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 22 : 16 ( 14 : 7 ) Maiwaelder
693 20.5.2018 10,30 SK Studénka TJ Stará Ves n/O 25 : 17 ( 10 : 5 ) Paško P.
694 20.5.2018 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 16 : 11 ( 8 : 8 ) Oweis K.
695 20.5.2018 10,30 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 14 ( 9 : 6 ) Šimánek P.
696 20.5.2018 14,30 Sokol Kokory TJ S.Podh.Újezd 24 : 16 ( 16 : 10 ) Jurtík P.
                     
698 26.5.2018 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 17 : 17 ( 10 : 7 ) Paško P.
                     
697 27.5.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 20 : 24 ( 13 : 10 ) Bukovský J.
699 27.5.2018 14,15 TJ S. Osek n/B SK Studénka 17 : 23 ( 9 : 9 ) Šimánek P.
700 27.5.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Kokory 9 : 10 ( 7 : 4 ) Malý J.
701 27.5.2018 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 14 : 18 ( 5 : 9 ) Ziegler M.
702 27.5.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Dobruška 22 : 26 ( 12 : 11 ) Václavek J.
                     
703 2.6.2018 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 18 : 20 ( 10 : 13 ) Šimánek P.
704 2.6.2018 16,00 KNH MS Brno TJ S.Podh.Újezd 21 : 16 ( 13 : 8 ) Václavek J.
  hráno na hřišti 1.NH Brno
705 2.6.2018 14,30 TJ S. Osek n/B Sokol Kokory 14 : 24 ( 7 : 12 ) Jurtík P.
706 2.6.2018 16,00 SK Studénka 1. NH Brno 18 : 17 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
707 2.6.2018 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 14 : 11 ( 6 : 4 ) Leinweber C.
708 2.6.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 20 : 13 ( 11 : 5 ) Kotlář P.
                     
709 3.6.2018 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 21 : 18 ( 12 : 4 ) Šimánek P.
710 3.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S.Podh.Újezd 35 : 13 ( 18 : 5 ) Kotlář P.
711 3.6.2018 10,30 SK Studénka Sokol Kokory 23 : 17 ( 12 : 9 ) Ziegler M.
712 3.6.2018 10,30 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 20 : 20 ( 13 : 12 ) Kuchařík M.
713 3.6.2018 10,15 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 23 : 19 ( 12 : 11 ) Václavek J.
714 3.6.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 15 : 16 ( 9 : 10 ) Maiwaelder
                     
715 10.6.2018 11,00 Draken Brno TJ S. Osek n/B 22 : 23 ( 12 : 11 ) Kotlář P.
716 10.6.2018 10,30 KNH MS Brno SK Studénka 16 : 18 ( 11 : 8 ) Váca J.
717 10.6.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 15 : 14 ( 10 : 7 ) Gorpiel L.
718 10.6.2018 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 23 : 13 ( 14 : 5 ) Přikryl M.
719 10.6.2018 10,30 TJ S.Podh.Újezd Sokol Ostopovice 16 : 20 ( 8 : 12 ) Šimánek P.
720 10.6.2018 14,30 Sokol Kokory 1. NH Brno 20 : 20 ( 9 : 10 ) Paško P.
                     
721 16.6.2018 17,00 Sokol Kokory Draken Brno 15 : 18 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
722 16.6.2018 17,00 1. NH Brno KNH MS Brno 21 : 23 ( 11 : 12 ) Jurtík P.
723 16.6.2018 17,00 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 18 : 16 ( 9 : 8 ) Přikryl M.
724 16.6.2018 17,00 SK Studénka Sokol Ostopovice 20 : 15 ( 9 : 6 ) Leugner M.
725 16.6.2018 17,00 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 16 : 21 ( 8 : 8 ) Václavik A.
726 16.6.2018 17,00 Sokol Svinov TJ S.Podh.Újezd 21 : 20 ( 12 : 9 ) Ziegler M.
                     
727 17.6.2018 11,00 1. NH Brno Draken Brno 17 : 30 ( 7 : 15 ) Václavek J.
728 17.6.2018 11,00 Sokol Kokory KNH MS Brno 19 : 18 ( 8 : 8 ) Paško P.
729 17.6.2018 11,00 SK Studénka Jiskra Humpolec 21 : 12 ( 10 : 4 ) Leugner M.
730 17.6.2018 11,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 18 : 21 ( 6 : 11 ) Šimánek P.
731 17.6.2018 11,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 24 : 24 ( 12 : 12 ) Václavik A.
732 17.6.2018 11,00 TJ Stará Ves n/O TJ S.Podh.Újezd 17 : 20 ( 6 : 8 ) Ziegler M.