Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Baník Most NH ZHP st. žaček - národní házená v Mostě 2013

Tagy

23 - Finále zimního halového poháru ČR mládeže pro rok 2014

Dokumenty

Propozice ZHP mládeže 2014 zde

Finále ZHP ČR 2014 – MLADŠÍ ŽÁCI (podrobnosti zde)

termín: 29.3.2014  – místo konání: Stará Ves n/Ondř.
ředitel: Rostislav Horkel st.  – rozhodčí: Palička, Kratochvíl, Rapčan
účastníci: Sokol Krčín (VČ), TJ S. Nezvěstice (ZČ), KNH Litvínov (SČ), Sokol Bakov (StČ), SK Studénka (SM), Draken Brno (JM), TJ Stará Ves n/O. (pořadatel)

Finále ZHP ČR 2014 – MLADŠÍ ŽAČKY (podrobnosti zde)

termín: 5.4.2014  – místo konání: Litvínov
ředitel: Miroslav Smák  – rozhodčí: Sýkora, Tomčík, Jezbera
účastníci: Sokol Krčín (VČ), TJ Přeštice (ZČ), Baník Most NH (SČ), Sokol Bakov (StČ), SK Studénka (SM), TJ S. Ostopovice (JM), KNH Litvínov (pořadatel)

Finále ZHP ČR 2014 – STARŠÍ ŽÁCI (podrobnosti zde)

termín: 15.3.2014  – místo konání: Žatec
ředitel: Karel Klas  – rozhodčí: Jezbera, Bukovský, Smák
účastníci: Sokol Dobruška (VČ), Sokol Tymákov (ZČ), TJ Šroubárna Žatec (SČ), TJ Spoje Praha (StČ), SK Studénka (SM), Draken Brno (JM)

Finále ZHP ČR 2014 – STARŠÍ ŽAČKY (podrobnosti zde)

termín: 22.3.2014  – místo konání: Pustějov
ředitel: Rostislav Horkel ml.  – rozhodčí: Cedidlo, Gorpiel, Gřes
účastníci: Sokol Krčín (VČ), TJ Plzeň-Újezd (ZČ), Baník Most NH (SČ), Sokol Bakov (StČ), TJ Chropyně (SM), TJ S. Vracov (JM), TJ S. Pustějov (pořadatel)

Finále ZHP ČR 2014 – DOROSTENCI (podrobnosti zde)

termín: 8.3.2014  – místo konání: Řevnice
ředitelka: Ladislava Janková  – rozhodčí: Jančík, Kovář, Václavík
konečné pořadí: 1. TJ Příchovice (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. NH Řevnice (StČ), 5. TJ S. Ostopovice (JM), 6. Baník Most NH (SČ)

Finále ZHP ČR 2014 – DOROSTENKY (podrobnosti zde)

termín: 8.3.2014  – místo konání: Most
ředitel: Karel Klas  – rozhodčí: Kalčík, Lenfeld, Zimmermann
konečné pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. Baník Most NH (SČ), 5. TJ S. Vracov (JM), 6. TJ S. Březno (StČ)