Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

235) 2. LIGA ŽEN SK. A 2017/18 - rozpis utkání JARO 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
831 8.4.2018 16,00 Spartak Modřany Sokol Tymákov B 16 : 18 ( 9 : 11 ) Bláha J.
                     
832 15.4.2018 13,00 TJ S. Ejpovice SK Chomutov NH 17 : 16 ( 6 : 8 ) Plaček R.
833 15.4.2018 14,30 Sokol Blovice KNH Litvínov 24 : 19 ( 11 : 8 ) Šimice V.
                     
834 22.4.2018 14,30 Sokol Blovice Spartak Modřany 13 : 12 ( 8 : 5 ) Plaček R.
836 22.4.2018 12,30 Sokol Tymákov B SK Chomutov NH 22 : 14 ( 10 : 9 ) Kalčík Z.
                     
838 28.4.2018 14,00 Sokol Tymákov B KNH Litvínov 29 : 20 ( 15 : 11 ) Plaček R.
                     
837 29.4.2018 11,00 Spartak Modřany SK Chomutov NH 14 : 13 ( 10 : 8 ) Beran M.
839 29.4.2018 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Blovice 14 : 19 ( 6 : 11 ) Bešta J.
                     
840 13.5.2018 11,00 TJ S. Ejpovice Spartak Modřany 16 : 10 ( 4 : 3 ) Šimice V.
841 13.5.2018 11,00 Sokol Blovice Sokol Tymákov B 23 : 13 ( 18 : 3 ) Hejl Z.
842 13.5.2018 14,30 KNH Litvínov SK Chomutov NH 17 : 20 ( 10 : 10 ) Beran M.
                     
843 19.5.2018 16,00 Spartak Modřany KNH Litvínov 22 : 17 ( 12 : 8 ) Beran M.
844 19.5.2018 15,30 SK Chomutov NH Sokol Blovice 14 : 28 ( 6 : 14 ) Škabrada M.
845 19.5.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 26 : 14 ( 13 : 7 ) Plaček R.
                     
846 20.5.2018 14,30 Sokol Tymákov B Spartak Modřany 13 : 13 ( 7 : 7 ) Plaček R.
847 20.5.2018 10,30 SK Chomutov NH TJ S. Ejpovice 24 : 21 ( 14 : 11 ) Malý J.
848 20.5.2018 10,30 KNH Litvínov Sokol Blovice 11 : 23 ( 6 : 11 ) Kult L.
                     
851 26.5.2018 10,30 SK Chomutov NH Sokol Tymákov B 21 : 21 ( 10 : 11 ) Škabrada M.
835 26.5.2018 15,00 TJ S. Ejpovice KNH Litvínov 10 : 16 ( 3 : 7 ) Šimice V.
                     
849 27.5.2018 11,00 Spartak Modřany Sokol Blovice 5 : 14 ( 2 : 5 ) Kotlář P.
850 27.5.2018 10,30 TJ S. Ejpovice KNH Litvínov 14 : 19 ( 7 : 12 ) Plaček R.
                     
852 3.6.2018 10,30 SK Chomutov NH Spartak Modřany 17 : 12 ( 8 : 6 ) Škabrada M.
853 3.6.2018 14,30 KNH Litvínov Sokol Tymákov B 10 : 18 ( 6 : 10 ) Šimice V.
854 3.6.2018 14,30 Sokol Blovice TJ S. Ejpovice 22 : 14 ( 12 : 10 ) Štengl M.
                     
856 9.6.2018 14,00 Sokol Tymákov B Sokol Blovice 18 : 16 ( 9 : 9 ) Plaček R.
                     
855 10.6.2018 11,00 Spartak Modřany TJ S. Ejpovice 21 : 20 ( 13 : 12 ) Václavík A.
857 10.6.2018 10,30 SK Chomutov NH KNH Litvínov 18 : 12 ( 8 : 8 ) Malý J.
                     
858 17.6.2018 16,00 KNH Litvínov Spartak Modřany 10 : 11 ( 3 : 5 ) Doležal J.
859 17.6.2018 14,30 Sokol Blovice SK Chomutov NH 23 : 12 ( 13 : 9 ) Adámek J.
860 17.6.2018 9,15 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 21 : 22 ( 10 : 12 ) Oweis K.