Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

239) 2. LIGA ŽEN SK. B 2017/18 - rozpis utkání PODZIM 2017

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
901 27.8.2017 15,00 TJ Pustějov Draken Brno 19 : 19 ( 8 : 8 ) Paško P.
902 27.8.2017 13,30 Sokol Svinov Sportklub Náchod 13 : 18 ( 7 : 10 ) Cedidlo J.
903 27.8.2017 12,00 TJ Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 31 : 22 ( 15 : 12 ) Erhart M.
                     
904 3.9.2017 9,30 Draken Brno HK Hlinsko v Č. 14 : 21 ( 9 : 8 ) Maiwaelder
905 3.9.2017 10,00 Sportklub Náchod TJ Opatovice n/L 15 : 22 ( 6 : 13 ) Šimánek P.
906 3.9.2017 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 15 : 15 ( 8 : 7 ) Kuchařík M.
                     
915 9.9.2017 14,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 22 : 9 ( 10 : 2 ) Váca J.
                     
907 10.9.2017 13,30 Sokol Svinov Draken Brno 21 : 13 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
908 10.9.2017 9,00 TJ Opatovice n/L TJ Pustějov 21 : 5 ( 9 : 2 ) Václavek J.
909 10.9.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 13 : 16 ( 6 : 5 ) Černý M.
                     
910 17.9.2017 9,30 Draken Brno Sportklub Náchod 18 : 19 ( 9 : 8 ) Maiwaelder
911 17.9.2017 15,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 21 : 21 ( 10 : 12 ) Václavek J.
912 17.9.2017 13,30 Sokol Svinov TJ Opatovice n/L 13 : 20 ( 5 : 12 ) Šimánek P.
                     
913 23.9.2017 13,30 TJ Opatovice n/L Draken Brno 22 : 13 ( 13 : 5 ) Malý J.
914 23.9.2017 14,30 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 16 : 14 ( 6 : 10 ) Bartáková
                     
916 24.9.2017 9,30 Draken Brno TJ Pustějov 28 : 23 ( 14 : 10 ) Václavek J.
917 24.9.2017 10,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 12 : 9 ( 7 : 6 ) Doležal J.
918 24.9.2017 11,55 HK Hlinsko v Č. TJ Opatovice n/L 19 : 14 ( 7 : 3 ) Erhart M.
                     
919 1.10.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. Draken Brno 19 : 21 ( 10 : 13 ) Václavek J.
920 1.10.2017 12,00 TJ Opatovice n/L Sportklub Náchod 16 : 16 ( 9 : 7 ) Bláha J.
921 1.10.2017 12,10 Sokol Svinov TJ Pustějov 22 : 19 ( 11 : 7 ) Přikryl M.
                     
922 8.10.2017 9,30 Draken Brno Sokol Svinov 9 : 11 ( 3 : 6 ) Bláha J.
923 8.10.2017 15,00 TJ Pustějov TJ Opatovice n/L 22 : 21 ( 13 : 10 ) Jurtík P.
924 8.10.2017 11,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 12 : 10 ( 6 : 5 ) Šimánek P.
                     
925 15.10.2017 10,00 Sportklub Náchod Draken Brno 18 : 9 ( 11 : 2 ) Kotlář P.
926 15.10.2017 13,00 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 19 : 16 ( 12 : 4 ) Václavek J.
927 15.10.2017 9,30 TJ Opatovice n/L Sokol Svinov 20 : 16 ( 14 : 8 ) Šimánek P.
                     
928 22.10.2017 9,30 Draken Brno TJ Opatovice n/L 16 : 17 ( 7 : 6 ) Maiwaelder
929 22.10.2017 13,30 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 24 : 15 ( 10 : 7 ) Jurtík P.
930 22.10.2017 14,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 13 : 18 ( 8 : 11 ) Paško P.