Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

245) 44. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A
pořadatel ZČ OSK
hala Plzeň-Borská pole
termín 2.12.2017
Pořadí:
1. Sokol Tymákov B (ZČ)
2. TJ Plzeň-Litice (ZČ)
3. TJ Litohlavy (ZČ)
4. TJ Žatec B (SČ)
výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Most hala Pustějov hala Humpolec
termín 20.1.2018 termín 14.1.2018 termín 13.1.2018 termín 6.1.2018
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Příchovice (ZČ) 1.TJ S. Ejpovice (ZČ) 1.SK Studénka (SM) 1.Draken Brno (JM)
2.TJ Všenice (ZČ) 2.TJ Avia Čakovice (StČ) 2.TJ Stará Ves n/O. (SM) 2.1.NH Brno (JM)
3.TJ S. Kyšice (ZČ) 3.Baník Most NH (SČ) 3.Sokol Dobruška (VČ) 3.Sokol Ostopovice (JM)
4.TJ Vřeskovice NH (ZČ) 4.TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4.Sokol Svinov (SM) 4.TJ Jiskra Humpolec (JM)
5.TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 5.Sokol Tymákov B (ZČ) 5.Sokol Kokory (SM) 5.KNH Mor.Slavia Brno (JM)
6.TJ DIOSS Nýřany B (ZČ)   6.TJ S. Osek n/B. (SM) 6.TJ S.Podhorní Újezd (VČ)
výsledky výsledky výsledky výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK pořadatel JM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Troubky hala Humpolec
termín 3.2.2018 termín 10.2.2018 termín 17.2.2018 termín 10.2.2018
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Přeštice (ZČ) 1.TJ DIOSS Nýřany A (ZČ) 1.TJ Stará Ves n/O. (SM) 1.TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
2.Sokol Tymákov A (ZČ) 2.TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 2.SK Studénka (SM) 2.Sokol Krčín (VČ)
3.TJ Žatec A (SČ) 3.TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3.SSK Vítkovice (SM) 3.TJ S. Podlázky (StČ)
4.TJ Příchovice (ZČ) 4.TJ Všenice (ZČ) 4.SK NH Veselí n/M. (JM) 4.1.NH Brno (JM)
5.TJ Avia Čakovice (StČ) 5.TJ S. Ejpovice (ZČ) 5.Sokol Rokytnice (SM) 5.Draken Brno (JM)
výsledky výsledky výsledky výsledky

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J Semifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov
termín 10.3.2018 termín 4.3.2018
Pořadí: Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2. Sokol Krčín (VČ)
3. Sokol Tymákov (ZČ) 3. SK Studénka (SM)
4. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 4. TJ Stará Ves n/O. (SM)
výsledky výsledky

E) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel Sportovní klub Plzeň Bolevec
hala Bolevec
termín 24.-25.3.2018
Pořadí:
1. TJ Přeštice (ZČ)
2. Sokol Krčín (VČ)
3. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
4. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)