Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Trailer MČR mladších žáků v Národní házené Ostopovice

Tagy

251) Finále zimního halového poháru ČR žactva pro rok 2018

Dokumenty

Propozice ZHP mládeže 2018 zde
Propozice ZHP mládeže 2018 – Úprava č.1 – Hospodářské pokyny zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHP ČR 2018 * MLADŠÍ ŽÁCI * sobota 17. 3. 2018 * hala ČESKÁ SKALICE

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Jiří Novotný (tel.: 604 187 241, e-mail: novotny.novak@seznam.cz)
rozhodčí: Libor Bittner, Vojtěch Práchenský, Pavel Kotlář
pořadí: 1. TJ S. Kyšice (ZČ), 2. TJ Žatec (SČ), 3. TJ S. Pohorní Újezd (VČ), 4. Draken Brno (JM), 5. Sokol Krčín (pořadatel), 6. SK Studénka (SM), 7. Sokol Bakov (StČ)
kompletní výsledky zde

Finále ZHP ČR 2018 * MLADŠÍ ŽAČKY * neděle 18. 3. 2018 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Pavel Jíra
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. Sokol Tymákov (pořadatel), 4. TJ Jiskra Humpolec (JM), 5. TJ Stará Huť (StČ), 6. SK NH Louka (SČ), 7. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde

Finále ZHP ČR 2018 * STARŠÍ ŽÁCI * neděle 11. 3. 2018 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Michal Stix (e-mail: stix.m@seznam.cz)
rozhodčí: Zbyněk Planka, Radim Hyneček, Jaroslav Pospíšil
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. TJ Božkov (ZČ), 4. KNH Chomutov (SČ), 5. Sokol Bakov (StČ), 6. Sokol Ostopovice (JM)
kompletní výsledky zde

Finále ZHP ČR 2018 * STARŠÍ ŽAČKY * neděle 4. 3. 2018 * hala TROUBKY

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699, e-mail: janasladeckova@seznam.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Pavel Jurtík, Michal Kuchařík
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. TJ Chropyně (SM), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. TJ S. Březno (StČ)
kompletní výsledky zde