Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Česká národní házená | Czech National Handball: TJ Stará Ves

Tagy

253) Zimní liga mládeže 2018 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2018 zde
Propozice Zimní ligy mládeže 2018 – Úprava č.1 – Hospodářské pokyny zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 11. 2. 2018 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Jiří Pisch (tel.: 732 552 897, e-mail: jiri.pisch@seznam.cz)
rozhodčí: Jaroslav Pospíšil, Pavel Paško, Radim Hyneček
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Ostopovice (JM), 3. 1.NH Brno (JM), 4. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * sobota 3. 2. 2018 * hala ŘEVNICE

pořadatel: NH Řevnice (středočeská oblast) www.narodni-hazena-revnice.webnode.cz
kontakt pořadatele: Petr Holý (tel.: 725 769 106, e-mail: p_holy@volny.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Milan Erhart, Ctirad Leinweber
pořadí: 1. Sokol Dobruška (VČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. NH Řevnice (StČ), 4. Sokol Bakov (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * neděle 4. 2. 2018 * hala ŽATEC (TJ Sever Žatec)

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Miroslav Smák (tel.: 605 930 800, e-mail: predseda@knhchomutov.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Jaroslav Bukovský
pořadí: 1. Baník Most NH (SČ), 2. TJ Žatec (SČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. TJ DIOSS Nýřany (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 25. 2. 2018 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Rostislav Horkel ml. (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Pavel Paško, Martin Gřes
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Ostopovice (JM), 3. 1.NH Brno (JM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 25. 2. 2018 * Městská hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) www.nh-most.cz
kontakt pořadatele: Josef Stýblo (tel.: 606 598 242, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Vladimír Martínek, Libor Kult
pořadí: 1. Baník Most NH (SČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. TJ DIOSS Nýřany (ZČ), 6. Sokol Bakov (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * 30. – 31. 3. 2018 * hala SPOŘICE

pořadatel: KNH Chomutov (severočeská oblast) www.knhchomutov.cz
kontakt pořadatele: Alena Valášková (tel.: 607 693 730, e-mail: chomutovknh@seznam.cz)
ředitel akce: Ing. Josef Popelka (tel.: 737 269 207, e-mail: popelka.j@epl.cz)
rozhodčí: Michal Barabáš, Vladimír Martínek, Jan Doležal
účastníci: SK Studénka (SM), Sokol Ostopovice (JM), 1.NH Brno (JM), Baník Most NH (SČ), Sokol Dobruška (VČ), TJ Žatec (SČ)
Podrobnosti ZDE