Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

260) ČECHY - MORAVA 2018, Přeštice 6. května 2018

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2018 uskutečnila v neděli 6. května na hřišti oddílu národní házené TJ Přeštice v západočeských Přešticích. V rámci hlavního programu mezizemských utkání byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2017 a také výsledky ankety o nejlepší hráčku a hráče 2. lig za soutěžní ročník 2016/17.

Bohatý byl rovněž doprovodný program, který nabídl hned několik zajímavých akcí. Přípravná utkání reprezentačních výběrů byla odehrána v sobotu 5. května odpoledne, opět na hřišti TJ Přeštice (výběry Čech) a také na hřištích TJ DIOSS Nýřany (výběr mužů Moravy) a Sokola Blovice (výběr žen Moravy).

V rámci doprovodného programu byl v sobotu 5. května v západočeské a středočeské oblasti odehrán rovněž Superpohár České republiky 2018, neboli turnaje oblastních výběru žactva a dorostu.

Zajímavým vyvrcholením doprovodných akcí pak bylo Mezizemské přátelské utkání Čechy – Morava v kategorii „Legend“, které se uskutečnilo v sobotu 5. května od 18:30 hod. ve sportovním areálu v Příchovicích.

Hlavní program:

Neděle 6. května 2018

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2018 – Přeštice
Čas Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
09:00 Slavnostní zahájení
09:30 mezizemské utkání žen Čechy – Morava 18 : 11 (8 : 4) Bittner L., Jáneš L.
Čechy: Tereza Kuglerová, Soňa Zadražilová, Klára Hošťálková, Karolína Mertlová, Dagmar Peřinová, Jitka Protivová, Lucie Václavíková, Kristýna Vizingrová, Michaela Bittnerová (5), Andrea Henclová (1), Jana Hrčáková (1), Veronika Chmelíková (2), Jitka Kalčíková, Petra Kotlářová (4), Pavla Šmídlová (5)
Morava: Ivana Šnajdrová, Mária Zelezníková, Veronika Dreslerová, Martina Přikrylová, Hana Ličková, Petra Míllová, Andrea Dvořáková, Veronika Vitekrová (1), Vendula Hynečková (2), Klára Benešová (1), Karolína Lachová (1), Lucie Dybalová (5), Tereza Gajdušková (1), Monika Bajerová
11:30 mezizemské utkání mužů Čechy – Morava 17 : 8 (7 : 5) Baumruk J., Gorpiel L.
Čechy: Václav Majer, Tomáš Chmelík, Martin Brož, Lukáš Janeba, Matěj Gruzska, Zdeněk Danielka, Martin Leugner, Jiří Mikolášek, Kamil Šelep (9), Ondřej Hošťálek (1), Lukáš Zimmermann (2), Vojtěch Práchenský, Michal Fišer (2), Pavel Kydlíček (1), Roman Staněk (2)
Morava: Jaroslav Barták, Michal Katochvil, Vít Mikulášek, Petr Jurečka, Ondřej Botko, Jakub Urbanec, David Rapčan, Marek Hudeček, Jan Urbanec (1), Martin Šafář (2), Vojtěch Beneš (2), Filip Cieslar, Otto Schmidt, Jan Fišer, Matěj Šrámek (3)
Mediální výstupy Fotogalerie
Reportáž ČT Denik.cz Plzen.cz QAP.CZ Reprevýběry M.Dušková V.Čermák M.Janoch
Nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
ženy muži ženy muži
širší konečná širší konečná širší konečná širší konečná

Plakát akce ke stažení ZDE

.

Doprovodný program:

Sobota 5. května 2018

Přípravná utkání reprezentačních výběrů Čech
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
14:30 Přeštice utkání žen TJ Přeštice – Čechy 11 : 27 (6 : 13) Baumruk J., Gorpiel L.
16:00 Přeštice utkání mužů TJ Přeštice – Čechy 20 : 27 (11 : 12) Baumruk J., Gorpiel L.
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Moravy
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
15:00 Blovice utkání žen Sokol Blovice – Morava 17 : 13 (9 : 5) Zadražil S., Adámek J.
15:00 Nýřany utkání mužů TJ DIOSS Nýřany – Morava 18 : 22 (12 : 12) Bittner L., Jáneš L.
plakát ke stažení ZDE
Přátelské mezizemské utkání Čechy – Morava „LEGENDY“
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
18:30 Příchovice utkání legend Čechy – Morava 18 : 18 (10 : 9) Gorpiel L., Zimmermann L.
plakát včetně nominací výběrů ke stažení ZDE
fotogalerie Marie Duškové ZDE
Superpohár České republiky mládeže 2018
Kategorie Místo Čas Pořadatel
mladší žáci Řevnice 9:30 – 18:00 NH Řevnice
mladší žačky Praha 9:30 – 18:00 KNH Spoje Praha
starší žáci Plzeň – Božkov 9:30 – 18:00 TJ Božkov
starší žačky Tymákov 9:30 – 18:00 Sokol Tymákov
dorostenci Ejpovice 9:30 – 18:00 TJ S. Ejpovice
dorostenky Plzeň – Újezd 9:30 – 18:00 TJ Plzeň – Újezd
více informaci k Superpoháru naleznete ZDE

.

Nejlepší národní házenářka/házenkář ze rok 2018:

V rámci programu mezizemských utkání Čechy – Morava 2018 byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018. Trenérská rada SNH zveřejnila nejlepší desítku žen i mužů konečného pořadí.

ŽENY:

První desítka konečného pořadí:
1. ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov 149 bodů
2. ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice 97 bodů
3. KALČÍKOVÁ Jitka TJ Přeštice 81 bodů
4. JINDŘICHOVÁ Ivana TJ Příchovice 57 bodů
5. MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín 56 bodů
6. PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov 55 bodů
7. HENCLOVÁ Andrea Sokol Dobruška 54 bodů
8. PEŘINOVÁ Dagmar Sokol Dobruška 52 bodů
9. KOTLÁŘOVÁ Petra Sokol Krčín 51 bodů
10. VÁCLAVÍKOVÁ Lucie Sokol Tymákov 40 bodů

MUŽI:

První desítka konečného pořadí:
1. ZIMMERMANN Lukáš Sokol Tymákov 204 bodů
2. KUČERA Kryštof TJ S. Podlázky-Dalovice 111 bodů
3. ŠELEP Kamil TJ Přeštice 104 bodů
4. PRÁCHENSKÝ Vojtěch TJ S. Opatovice n/L. 93 bodů
5. FIŠER Michal Sokol Krčín 91 bodů
6. KYDLÍČEK Pavel TJ Přeštice 74 bodů
7. POČÁTECKÝ Pavel TJ Plzeň-Újezd 63 bodů
8. PEŠEK Jiří TJ Plzeň-Újezd 62 bodů
9. CIESLAR Filip Sokol Rokytnice 61 bodů
10. SÝKORA Pavel TJ Žatec 53 bodů

.