Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

262) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2018

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2018 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2018 * MLADŠÍ ŽÁCI * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: Draken Brno (jihomoravská oblast) www.draken.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Jaromír Skalník (tel.: 731 836 516, e-mail: draken@draken.cz)
ředitel akce: Dušan Sestrienka (tel.: 737 113 009, e-mail: sestrienka@seznam.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Jan Musil, Jaroslav Pospíšil
pořadí: 1. TJ S. Kyšice (ZČ), 2. Draken Brno (JM), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 5. SK Studénka (SM), 6. NH Řevnice (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2018 * MLADŠÍ ŽAČKY * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Milan Škabrada, Aleš Václavik
pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Jiskra Humpolec (JM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ Žatec (SČ), 6. SK Studénka (SM)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2018 * STARŠÍ ŽÁCI * 15. – 17. 6. 2018

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
ředitel akce: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: misti@centrum.cz)
rozhodčí: Martin Leugner, Miloň Ziegler, Aleš Václavik
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Božkov (ZČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2018 * STARŠÍ ŽAČKY * 15. – 17. 6. 2018

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast) http://modrany.narodnihazena.cz
kontakt pořadatele: Josef Škvor (tel.: 604 957 696, e-mail: modrany@narodnihazena.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Josef Váca, Lukáš Jáneš
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. SK Studénka (SM), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. TJ S. Březno (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2018 * DOROSTENCI * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: Sokol Stupno (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Tomáš Sýkora, Zdeněk Hejl, Lukáš Zimmermann
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. Baník Most NH (SČ), 4. SK Studénka (SM), 5. 1.NH Brno (JM), 6. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2018 * DOROSTENKY * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz/
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslav.sir@zstanvald-sportovni.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Miloň Ziegler, Michal Barabáš, Libor Bittner
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Krčín (VČ), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. TJ S. Vracov (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde