Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

263) Pohár České republiky mládeže pro rok 2018

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2018 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2018 * MLADŠÍ ŽÁCI * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Vlasta Rosková (tel.: 605 741 635, e-mail: vlasta.roskova@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jurtík, Josef Petruželka, Jana Horáčková
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Litohlavy (ZČ – náhradník za SČ), 3. TJ S. Osek n/B. (SM), 4. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za JM), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2018 * MLADŠÍ ŽAČKY * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Václav Šimice, Ctirad Leinweber, Ronald Plaček
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Tymákov (pořadatel), 3. TJ S. Kyšice (ZČ – náhradník za VČ), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. Sokol Svinov (SM), 6. TJ Jiskra Raspenava (SČ), 7. TJ S. Vracov (JM)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2018 * STARŠÍ ŽÁCI * 15. – 17. 6. 2018

pořadatel: TJ S. Kyšice (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Mgr. Jan Baumruk (tel.: 737 821 796, e-mail: janbaumruk@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
rozhodčí: Pavel Jíra, Ronald Plaček, Kamil Oweis
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. KNH Chomutov (SČ), 3. TJ Přeštice (ZČ – náhradník za VČ), 4. TJ S. Osek n/B. (SM), 5. TJ S. Kyšice (pořadatel), 6. NH Řevnice (StČ), 7. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2018 * STARŠÍ ŽAČKY * 15. – 17. 6. 2018

pořadatel: TJ S. Osek n/Bečvou (severomoravská oblast) https://tj-sokol-osek-nad-becvou.webnode.cz/
kontakt pořadatele: Ing. Blahoslav Baran (tel.: 608 730 303, e-mail: blahoslav.baran2@seznam.cz)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699, e-mail: janasladeckova@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Paško, Miroslav Přikryl, Petr Šimánek
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ Chropyně (SM), 5. TJ Spartak Modřany (StČ), 6. Sokol Dobruška (VČ), 7. TJ S. Osek n/B. (pořadatel)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2018 * DOROSTENCI * 22. – 24. 6. 2018

pořadatel: TJ DIOSS Nýřany (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Tomáš Roud (tel.: 774 943 402, e-mail: hazena.nyrany@seznam.cz)
ředitel akce: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Lukáš Jáneš, Petr Rauch, Libor Kult
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. TJ Stará Ves n/O. (SM), 3. TJ Žatec (SČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2018 * DOROSTENKY * 22. – 24. 6. 2018 (hráno v Blovicích)

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Jaroslav Holý (tel.: 602 435 313, e-mail: holyjar@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Václavek, Jiří Bláha, Kamil Oweis, Michal Kuchařík
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za VČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ S. Osek n/B. (SM – náhradník za SČ), 6. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde