Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« únor 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

264) 45. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A Základní kolo sk. B
pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK
hala Žatec hala Troubky
termín 11.11.2018 termín 3.11.2018
Účastníci: Pořadí:
1. TJ Spartak Modřany (StČ) 1. 1.NH Brno (JM)
2. Sokol Tymákov B (ZČ) 2. Draken Brno B (JM)
3. TJ Jiskra Raspenava (SČ) 3. Sokol Rokytnice B (SM)
4. KNH Chomutov (SČ) 4. TJ S. Osek n/B. (SM)
5. TJ Žatec B (SČ)  
6. Sokol Tymákov C (ZČ)  
kompletní výsledky kompletní výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E Osmifinále sk. F
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Most hala Veselí n/M. hala Pustějov
termín 19.1.2019 termín 20.1.2019 termín 19.1.2019 termín 12.1.2019
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1. TJ Příchovice (ZČ) 1. TJ S. Kyšice (ZČ) 1. Draken Brno A (JM) 1. Sokol Svinov (SM)
2. TJ Plzeň-Litice (ZČ) 2. Baník Most NH (SČ) 2. Sokol Ostopovice (JM) 2. TJ Stará Ves n/O. (SM)
3. TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 3. Sokol Tymákov B (ZČ) 3. SK NH Veselí n/M. (JM) 3. Sokol Dobruška (VČ)
4. TJ S. Ejpovice (ZČ) 4. TJ Vřeskovice NH (ZČ) 4. TJ Jiskra Humpolec (JM) 4. 1.NH Brno (JM)
5. TJ Všenice (ZČ) 5. TJ Sp. Modřany (StČ) 5. KNH MS Brno (JM) 5. Draken Brno B (JM)
      6. SSK Vítkovice (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I Čtvrtfinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Humpolec hala Pustějov
termín 16.2.2019 termín 9.2.2019 termín 2.2.2019 termín 2.2.2019
Účastníci: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
TJ Přeštice (ZČ) 1. Baník Most NH (SČ) 1. Sokol Ostopovice (JM) 1. Sokol Krčín (VČ)
TJ Žatec A (SČ) 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ) 2. TJ S. Podlázky (StČ) 2. Sokol Svinov (SM)
Sokol Tymákov A (ZČ) 3. TJ S. Kyšice (ZČ) 3. TJ S. Opatovice n/L. (VČ) 3. SK Studénka (SM)
TJ Příchovice (ZČ) 4. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 4. TJ Avia Čakovice (StČ) 4. TJ Stará Ves n/Ond. (SM)
TJ Plzeň-Litice (ZČ) 5. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 5. Draken Brno (JM) 5. Sokol Rokytnice (SM)
  kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. K Semifinále sk. L
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Pustějov
termín 9.3.2019 termín 3.3.2019
Účastníci: Účastníci:
1.postupující ze sk. G Sokol Ostopovice (JM)
2.postupující ze sk. G TJ S. Podlázky (StČ)
Baník Most NH (SČ) Sokol Krčín (VČ)
TJ S. Nezvěstice (ZČ) Sokol Svinov (SM)

E) FINÁLE

pořadatel KNH Chomutov
hala Spořice
termín 23.-24.3.2019
Účastníci:
1.postupující ze sk. K
2.postupující ze sk. K
1.postupující ze sk. L
2.postupující ze sk. L