Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

264) 45. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A Základní kolo sk. B
pořadatel SČ OSK pořadatel SM OSK
hala Žatec hala ???
termín 11.11.2018 termín ??.11.2018
Účastníci: Účastníci:
TJ Žatec B (SČ) TJ S. Osek n/B. (SM)
TJ Jiskra Raspenava (SČ) 1.NH Brno (JM)
Sokol Tymákov B (ZČ) Sokol Rokytnice B (SM)
Sokol Tymákov C (ZČ) Draken Brno B (JM)
KNH Chomutov (SČ)  
TJ Spartak Modřany (StČ)  

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E Osmifinále sk. F
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala ??? hala Veselí n/M. hala ???
termín ??.1.2019 termín ??.1.2019 termín 19.1.2019 termín ??.1.2019
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
TJ Příchovice (ZČ) TJ S. Kyšice (ZČ) SK NH Veselí n/M. (JM) SSK Vítkovice (SM)
TJ Všenice (ZČ) Baník Most NH (SČ) KNH MS Brno (JM) Sokol Dobruška (VČ)
TJ S. Ejpovice (ZČ) TJ Vřeskovice NH (ZČ) Sokol Ostopovice (JM) Sokol Svinov (SM)
TJ Litohlavy (ZČ) 1.postupující ze sk. A TJ Jiskra Humpolec (JM) TJ Stará Ves n/Ond. (SM)
TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 2.postupující ze sk. A Draken Brno A (JM) 1.postupující ze sk. B
TJ Plzeň-Litice (ZČ)     2.postupující ze sk. B

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I Čtvrtfinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala Plzeň-Borská pole hala Humpolec hala ???
termín ??.2.2019 termín ??.2.2019 termín 2.2.2019 termín ??.2.2019
Účastníci: Účastníci: Účastníci: Účastníci:
TJ Přeštice (ZČ) TJ Plzeň-Újezd (ZČ) TJ S. Opatovice n/L. (VČ) Sokol Rokytnice (SM)
TJ Žatec A (SČ) TJ DIOSS Nýřany (ZČ) TJ S. Podlázky (StČ) Sokol Krčín (VČ)
Sokol Tymákov A (ZČ) TJ S. Nezvěstice (ZČ) TJ Avia Čakovice (StČ) SK Studénka (SM)
1.postupující ze sk. C 1.postupující ze sk. D 1.postupující ze sk. E 1.postupující ze sk. F
2.postupující ze sk. C 2.postupující ze sk. D 2.postupující ze sk. E 2.postupující ze sk. F

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. K Semifinále sk. L
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Borská pole hala ???
termín ??.?.2019 termín ??.?.2019
Účastníci: Účastníci:
1.postupující ze sk. G 1.postupující ze sk. I
2.postupující ze sk. G 2.postupující ze sk. I
1.postupující ze sk. H 1.postupující ze sk. J
2.postupující ze sk. H 2.postupující ze sk. J

E) FINÁLE

pořadatel ???
hala ???
termín 23.-24.3.2019
Účastníci:
1.postupující ze sk. K
2.postupující ze sk. K
1.postupující ze sk. L
2.postupující ze sk. L