Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

267) 1. LIGA MUŽŮ 2018/19 - rozpis utkání podzim 2018

Ke dni 8. října 2018 odstoupilo družstvo TJ Plzeň-Újezd na základě svého rozhodnutí ze soutěže. Utkání tohoto družstva odehraná do 8. října 2018 byla v souladu se Soutěžním řádem SNH anulována, utkání po tomto termínu byla zrušena, družstvo TJ Plzeň-Újezd je považováno za sestupující a pro ročník 2019/2020 je přeřazeno do nejnižší soutěže (viz Soutěžní řád SNH čl. 65).

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 26.8.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ DIOSS Nýřany anulováno Rauch P.
2 26.8.2018 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 16 : 14 ( 9 : 8 ) Baumruk J.
3 26.8.2018 15,00 TJ Žatec A TJ S. Nezvěstice 15 : 23 ( 10 : 11 ) Martínek V.
4 26.8.2018 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 19 : 19 ( 11 : 8 ) Ziegler M.
5 26.8.2018 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Rokytnice A 20 : 14 ( 9 : 7 ) Jáneš L.
6 26.8.2018 14,30 TJ S. Podlázky TJ S.Opatovice n/L 22 : 20 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
                     
7 1.9.2018 16,00 TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 15 : 14 ( 9 : 7 ) Kalčík Z.
                     
8 2.9.2018 14,30 Sokol Tymákov A TJ Žatec A 23 : 14 ( 13 : 6 ) Leinweber
9 2.9.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň-Újezd anulováno Hejl Z.
10 2.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice A SK Studénka 18 : 12 ( 10 : 7 ) Bittner L.
11 2.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Avia Čakovice 26 : 23 ( 12 : 10 ) Bukovský J.
12 2.9.2018 16,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 18 : 18 ( 10 : 10 ) Jančík P.
                     
13 8.9.2018 14,00 TJ DIOSS Nýřany SK Studénka 17 : 19 ( 9 : 8 ) Zadražil S.
14 8.9.2018 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice A 19 : 12 ( 9 : 7 ) Rauch P.
15 8.9.2018 13,30 TJ Žatec A TJ S.Opatovice n/L 17 : 18 ( 7 : 11 ) Kult L.
16 8.9.2018 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín anulováno Baumruk J.
17 8.9.2018 16,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 20 : 26 ( 10 : 12 ) Leinweber
18 8.9.2018 16,00 TJ S. Podlázky TJ S. Nezvěstice 25 : 18 ( 13 : 9 ) Jáneš L.
                     
19 9.9.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Rokytnice A 17 : 16 ( 7 : 8 ) Bukovský J.
20 9.9.2018 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 23 : 13 ( 11 : 5 ) Hejl Z.
21 9.9.2018 10,00 TJ Žatec A Sokol Krčín 17 : 25 ( 9 : 12 ) Rauch P.
22 9.9.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S.Opatovice n/L anulováno Baumruk J.
23 9.9.2018 11,30 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 16 : 15 ( 8 : 7 ) Váca J.
24 9.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 13 : 19 ( 8 : 9 ) Beran M.
                     
35 15.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice A TJ S. Podlázky 17 : 17 ( 6 : 7 ) Gorpiel L.
                     
25 16.9.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ DIOSS Nýřany 24 : 20 ( 16 : 9 ) Baumruk J.
26 16.9.2018 10,00 TJ Žatec A TJ Přeštice 17 : 22 ( 7 : 12 ) Hejl Z.
27 16.9.2018 15,30 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd anulováno Adámek J.
28 16.9.2018 10,30 SK Studénka TJ S. Podlázky 14 : 18 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
29 16.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice A TJ S.Opatovice n/L 23 : 23 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
30 16.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Avia Čakovice 22 : 22 ( 12 : 11 ) Přikryl M.
                     
31 23.9.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 14 : 15 ( 10 : 10 ) Adámek J.
32 23.9.2018 11,00 TJ Přeštice TJ S. Nezvěstice 19 : 19 ( 10 : 11 ) Rauch P.
33 23.9.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Žatec A anulováno Baumruk J.
34 23.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice SK Studénka 17 : 16 ( 10 : 8 ) Váca J.
36 23.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L Sokol Krčín 19 : 26 ( 12 : 14 ) Bukovský J.
                     
37 29.9.2018 16,00 TJ S.Opatovice n/L TJ DIOSS Nýřany 28 : 15 ( 16 : 9 ) Václavek J.
38 29.9.2018 16,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 11 : 20 ( 7 : 12 ) Jáneš L.
39 29.9.2018 16,00 TJ Avia Čakovice TJ Žatec A 21 : 18 ( 9 : 8 ) Leinweber
40 29.9.2018 16,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd anulováno Bláha J.
41 29.9.2018 16,00 Sokol Tymákov A SK Studénka 19 : 16 ( 11 : 7 ) Plaček R.
42 29.9.2018 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Rokytnice A 15 : 13 ( 8 : 5 ) Adámek J.
                     
43 30.9.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Přeštice 22 : 22 ( 7 : 11 ) Václavik A.
44 30.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ DIOSS Nýřany 19 : 27 ( 6 : 14 ) Bittner L.
45 30.9.2018 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Plzeň-Újezd anulováno Václavek J.
46 30.9.2018 11,00 TJ S. Podlázky TJ Žatec A 21 : 20 ( 9 : 9 ) Jáneš L.
47 30.9.2018 11,55 Sokol Tymákov A Sokol Rokytnice A 15 : 15 ( 5 : 7 ) Hejl Z.
48 30.9.2018 10,30 TJ S. Nezvěstice SK Studénka 19 : 12 ( 8 : 6 ) Bukovský J.
                     
49 7.10.2018 10,00 TJ Žatec A TJ DIOSS Nýřany 15 : 21 ( 9 : 11 ) Malý J.
50 7.10.2018 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice anulováno Bukovský J.
51 7.10.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Tymákov A 18 : 20 ( 11 : 10 ) Kult L.
52 7.10.2018 10,30 SK Studénka TJ S.Opatovice n/L 16 : 27 ( 7 : 17 ) Jáneš L.
53 7.10.2018 10,30 Sokol Rokytnice A Sokol Krčín 22 : 24 ( 12 : 13 ) Gorpiel L.
54 7.10.2018 14,30 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 16 : 14 ( 7 : 7 ) Beran M.
                     
55 13.10.2018 16,00 TJ DIOSS Nýřany TJ Avia Čakovice 18 : 18 ( 11 : 11 ) Baumruk J.
56 13.10.2018 16,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 19 : 15 ( 10 : 9 ) Maiwaelder
57 13.10.2018 16,00 SK Studénka TJ Žatec A 23 : 21 ( 11 : 10 ) Václavek J.
58 13.10.2018 16,00 Sokol Rokytnice A TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
59 13.10.2018 16,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Tymákov A 16 : 24 ( 10 : 12 ) Bláha J.
60 13.10.2018 16,00 Sokol Krčín TJ S. Nezvěstice 16 : 23 ( 9 : 10 ) Adámek J.
                     
61 14.10.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 20 : 18 ( 9 : 8 ) Zadražil S.
62 14.10.2018 11,55 TJ Přeštice TJ Avia Čakovice 20 : 12 ( 9 : 5 ) Martínek V.
63 14.10.2018 10,30 SK Studénka TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
64 14.10.2018 08,00 Sokol Rokytnice A TJ Žatec A 25 : 14 ( 13 : 8 ) Jáneš L.
65 14.10.2018 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Nezvěstice 20 : 19 ( 9 : 9 ) Leinweber
66 14.10.2018 11,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 18 : 16 ( 8 : 5 ) Beran M.
                     
70 20.10.2018 14,30 Sokol Krčín SK Studénka 17 : 19 ( 8 : 7 ) Bittner L.
                     
67 21.10.2018 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
68 21.10.2018 11,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 19 : 17 ( 8 : 8 ) Kalčík Z.
69 21.10.2018 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Žatec A 28 : 23 ( 16 : 11 ) Jíra P.
71 21.10.2018 10,30 Sokol Rokytnice A TJ Avia Čakovice 19 : 13 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
72 21.10.2018 14,00 TJ S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 18 : 23 ( 7 : 11 ) Přikryl M.
  hráno v Podhorním Újezdě!!!