Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

268) 1. LIGA MUŽŮ 2018/19 - rozpis utkání jaro 2019

Ke dni 8. října 2018 odstoupilo družstvo TJ Plzeň-Újezd na základě svého rozhodnutí ze soutěže. Utkání tohoto družstva odehraná do 8. října 2018 byla v souladu se Soutěžním řádem SNH anulována, utkání po tomto termínu byla zrušena, družstvo TJ Plzeň-Újezd je považováno za sestupující a pro ročník 2019/2020 je přeřazeno do nejnižší soutěže (viz Soutěžní řád SNH čl. 65).

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
73 7.4.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Přeštice 17 : 22 ( 10 : 14 ) Baumruk J.
74 7.4.2019 11,30 TJ Žatec A Sokol Tymákov A 16 : 16 ( 8 : 8 ) Malý J.
75 7.4.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Nezvěstice zrušeno  
76 7.4.2019 10,30 SK Studénka Sokol Rokytnice A 16 : 19 ( 9 : 8 ) Ziegler M.
77 7.4.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S.Opatovice n/L 17 : 18 ( 11 : 9 ) Jáneš L.
78 7.4.2019 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 18 : 17 ( 6 : 6 ) Bittner L.
                     
79 13.4.2019 16,00 SK Studénka TJ DIOSS Nýřany 17 : 13 ( 10 : 5 ) Václavek J.
80 13.4.2019 16,00 Sokol Rokytnice A TJ Přeštice 14 : 18 ( 7 : 11 ) Oweis K.
82 13.4.2019 16,00 Sokol Krčín TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
83 13.4.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ Avia Čakovice 17 : 13 ( 9 : 6 ) Adámek J.
84 13.4.2019 16,00 TJ S. Nezvěstice TJ S. Podlázky 19 : 13 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
87 13.4.2019 14,30 Sokol Krčín TJ Žatec A 28 : 17 ( 16 : 9 ) Václavik A.
                     
81 14.4.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Žatec A 26 : 17 ( 14 : 7 ) Váca J.
85 14.4.2019 10,30 Sokol Rokytnice A TJ DIOSS Nýřany 17 : 17 ( 8 : 7 ) Gorpiel L.
86 14.4.2019 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 20 : 23 ( 10 : 11 ) Šimánek P.
88 14.4.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
89 14.4.2019 11,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 20 : 16 ( 8 : 7 ) Bukovský J.
90 14.4.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice TJ Avia Čakovice 25 : 14 ( 14 : 8 ) Rauch P.
                     
91 19.4.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) Leinweber C
92 19.4.2019 11,00 TJ Přeštice TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 ) Bláha J.
93 19.4.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Tymákov A zrušeno  
96 19.4.2019 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 ) Jáneš L.
                     
95 27.4.2019 16,00 TJ S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
97 28.4.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
98 28.4.2019 12,30 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
99 28.4.2019 10,00 TJ Žatec A TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
100 28.4.2019 10,30 SK Studénka TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
101 28.4.2019 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
102 28.4.2019 11,00 Sokol Krčín TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
103 11.5.2019 16,00 TJ DIOSS Nýřany TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
104 11.5.2019 16,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
105 11.5.2019 13,30 TJ Žatec A TJ Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
106 11.5.2019 16,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky zrušeno  
107 11.5.2019 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
108 11.5.2019 16,00 Sokol Rokytnice A TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
109 12.5.2019 11,30 TJ Přeštice TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
110 12.5.2019 11,45 TJ DIOSS Nýřany Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
111 12.5.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ Avia Čakovice zrušeno  
112 12.5.2019 10,00 TJ Žatec A TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
113 12.5.2019 10,30 Sokol Rokytnice A Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
114 12.5.2019 10,30 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
94 18.5.2019 15,00 TJ S. Podlázky SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
130 18.5.2019 13,30 TJ Žatec A Sokol Rokytnice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
115 19.5.2019 10,30 TJ DIOSS Nýřany TJ Žatec A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
116 19.5.2019 11,00 TJ Přeštice TJ Plzeň-Újezd zrušeno  
117 19.5.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
118 19.5.2019 10,30 TJ S.Opatovice n/L SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
119 19.5.2019 11,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
120 19.5.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
121 25.5.2019 16,00 TJ Avia Čakovice TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
122 25.5.2019 16,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
123 25.5.2019 13,30 TJ Žatec A SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
124 25.5.2019 16,00 TJ Plzeň-Újezd Sokol Rokytnice A zrušeno  
125 25.5.2019 16,00 Sokol Tymákov A TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
126 25.5.2019 16,00 TJ S. Nezvěstice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
127 26.5.2019 11,00 TJ S. Podlázky TJ DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
128 26.5.2019 11,00 TJ Avia Čakovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
129 26.5.2019 11,00 TJ Plzeň-Újezd SK Studénka zrušeno  
131 26.5.2019 10,30 TJ S. Nezvěstice TJ S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
132 26.5.2019 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  

Sdílejte s přáteli: