Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

273) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2018/19 - rozpis utkání podzim 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
402 26.8.2018 14,30 Sokol Tymákov B Baník Most NH 23 : 17 ( 11 : 7 ) Adámek J.
404 26.8.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Vřeskovice 30 : 17 ( 16 : 9 ) Hejl Z.
405 26.8.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Všenice 15 : 12 ( 6 : 4 ) Leinweber C.
                     
406 2.9.2018 11,00 Jiskra Raspenava Baník Most NH 15 : 18 ( 11 : 8 ) Beran M.
407 2.9.2018 13,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec B 20 : 13 ( 9 : 7 ) Jíra P.
408 2.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Plzeň-Litice 20 : 28 ( 12 : 14 ) Zimmermann
409 2.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Příchovice 17 : 25 ( 10 : 12 ) Plaček R.
410 2.9.2018 16,30 TJ Všenice TJ S. Kyšice 9 : 20 ( 5 : 13 ) Jáneš L.
                     
411 8.9.2018 13,00 Jiskra Raspenava TJ Příchovice 17 : 22 ( 8 : 12 ) Doležal J.
412 8.9.2018 15,00 Baník Most NH TJ Vřeskovice 28 : 25 ( 14 : 12 ) Bukovský J.
413 8.9.2018 16,30 TJ Žatec B TJ Všenice 18 : 20 ( 8 : 8 ) Kult L.
414 8.9.2018 16,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov B 15 : 17 ( 8 : 7 ) Hejl Z.
415 8.9.2018 14,00 TJ S. Ejpovice Sp.Rožmitál p/T 26 : 15 ( 12 : 8 ) Jíra P.
                     
416 9.9.2018 8,30 Jiskra Raspenava TJ Vřeskovice 23 : 23 ( 11 : 9 ) Martínek V.
417 9.9.2018 10,30 Baník Most NH TJ Příchovice 15 : 16 ( 8 : 4 ) Kult L.
418 9.9.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Všenice 19 : 16 ( 11 : 11 ) Jíra P.
419 9.9.2018 9,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 19 : 24 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
420 9.9.2018 11,55 TJ S. Kyšice Sp.Rožmitál p/T 16 : 12 ( 9 : 7 ) Plaček R.
                     
401 15.9.2018 16,00 TJ Plzeň-Litice Jiskra Raspenava 22 : 18 ( 14 : 9 ) Šimice V.
                     
421 16.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Jiskra Raspenava 19 : 16 ( 10 : 7 ) Jíra P.
422 16.9.2018 13,00 TJ Žatec B Baník Most NH 11 : 16 ( 3 : 8 ) Martínek V.
423 16.9.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Litice 26 : 19 ( 16 : 9 ) Jáneš L.
424 16.9.2018 16,00 TJ Příchovice TJ S. Ejpovice 14 : 10 ( 9 : 6 ) Rauch P.
425 16.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Všenice 19 : 21 ( 11 : 7 ) Zadražil S.
                     
403 22.9.2018 16,00 TJ Žatec B Sp.Rožmitál p/T 19 : 23 ( 8 : 12 ) Martínek V.
                     
426 23.9.2018 11,00 Jiskra Raspenava Sokol Tymákov B 18 : 22 ( 8 : 10 ) Doležal J.
427 23.9.2018 15,00 Baník Most NH Sp.Rožmitál p/T 20 : 11 ( 15 : 7 ) Kult L.
428 23.9.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Žatec B 16 : 20 ( 8 : 8 ) Plaček R.
429 23.9.2018 15,00 TJ S. Kyšice TJ Příchovice 21 : 24 ( 9 : 12 ) Zimmermann
430 23.9.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Ejpovice 17 : 17 ( 10 : 10 ) Jíra P.
                     
431 29.9.2018 11,00 TJ Všenice Jiskra Raspenava 21 : 17 ( 10 : 10 ) Hejl Z.
432 29.9.2018 16,00 TJ S. Kyšice TJ Žatec B 21 : 10 ( 10 : 3 ) Šimice V.
433 29.9.2018 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 20 : 17 ( 9 : 10 ) Bukovský J.
434 29.9.2018 13,00 Sokol Tymákov B TJ Příchovice 17 : 19 ( 9 : 12 ) Plaček R.
435 29.9.2018 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ Vřeskovice 23 : 20 ( 13 : 8 ) Jíra P.
                     
436 30.9.2018 9,45 TJ Všenice Baník Most NH 18 : 16 ( 9 : 8 ) Zimmermann
437 30.9.2018 11,55 TJ S. Kyšice TJ Plzeň-Litice 23 : 22 ( 16 : 10 ) Plaček R.
438 30.9.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Žatec B 23 : 11 ( 12 : 5 ) Jíra P.
439 30.9.2018 9,00 Sokol Tymákov B TJ Vřeskovice 24 : 23 ( 13 : 10 ) Zadražil S.
440 30.9.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Příchovice 14 : 24 ( 6 : 12 ) Leinweber C.
                     
441 7.10.2018 13,00 TJ Žatec B Jiskra Raspenava 16 : 22 ( 8 : 10 ) Malý J.
442 7.10.2018 10,30 TJ Plzeň-Litice Baník Most NH 22 : 20 ( 9 : 12 ) Zadražil S.
443 7.10.2018 10,30 Sp.Rožmitál p/T Sokol Tymákov B 12 : 18 ( 7 : 9 ) Adámek J.
444 7.10.2018 16,00 TJ Příchovice TJ Všenice 27 : 18 ( 12 : 6 ) Baumruk J.
445 7.10.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ S. Kyšice 18 : 22 ( 9 : 11 ) Zimmermann
                     
446 13.10.2018 16,00 Jiskra Raspenava TJ S. Kyšice 7 : 17 ( 3 : 11 ) Kotlář P.
447 13.10.2018 15,00 Baník Most NH TJ S. Ejpovice 16 : 14 ( 7 : 7 ) Martínek V.
448 13.10.2018 14,00 TJ Příchovice TJ Žatec B 26 : 15 ( 13 : 8 ) Rauch P.
449 13.10.2018 14,00 TJ Vřeskovice TJ Plzeň-Litice 18 : 25 ( 7 : 12 ) Jíra P.
450 13.10.2018 16,00 TJ Všenice Sokol Tymákov B 24 : 24 ( 15 : 12 ) Zadražil S.
                     
451 14.10.2018 11,00 Jiskra Raspenava TJ S. Ejpovice 12 : 16 ( 6 : 7 ) Kotlář P.
452 14.10.2018 10,30 Baník Most NH TJ S. Kyšice 19 : 14 ( 9 : 7 ) Hejl Z.
453 14.10.2018 9,50 TJ Příchovice TJ Plzeň-Litice 32 : 22 ( 16 : 10 ) Maiwaelder
454 14.10.2018 11,00 TJ Vřeskovice TJ Žatec B 18 : 14 ( 9 : 8 ) Plaček R.
455 14.10.2018 10,30 TJ Všenice Sp.Rožmitál p/T 20 : 17 ( 9 : 9 ) Šimice V.