Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

274) 2. LIGA MUŽŮ SK. A 2018/19 - rozpis utkání jaro 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
456 19.4.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Plzeň-Litice 18 : 24 ( 7 : 11 ) Barabáš M.
458 19.4.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Žatec B 30 : 18 ( 12 : 9 ) Baumruk J.
459 19.4.2019 11,00 TJ Vřeskovice TJ S. Kyšice 18 : 25 ( 7 : 10 ) Plaček R.
                     
457 27.4.2019 18,00 Baník Most NH Sokol Tymákov B 20 : 24 ( 10 : 12 ) Martínek V.
460 27.4.2019 13,30 TJ Všenice TJ S. Ejpovice 25 : 16 ( 14 : 9 ) Jíra P.
                     
461 28.4.2019 15,00 Baník Most NH Jiskra Raspenava 23 : 18 ( 13 : 9 ) Beran M.
462 28.4.2019 14,30 TJ Žatec B Sokol Tymákov B 15 : 22 ( 9 : 9 ) Kult L.
463 28.4.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sp.Rožmitál p/T 23 : 18 ( 12 : 7 ) Šimice V.
464 28.4.2019 10,00 TJ Příchovice TJ Vřeskovice 24 : 15 ( 12 : 7 ) Zimmermann
465 28.4.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ Všenice 15 : 13 ( 7 : 6 ) Hejl Z.
                     
466 11.5.2019 14,00 TJ Příchovice Jiskra Raspenava 31 : 15 ( 15 : 5 ) Plaček R.
467 11.5.2019 14,00 TJ Vřeskovice Baník Most NH 13 : 17 ( 6 : 8 ) Malý J.
468 11.5.2019 16,00 TJ Všenice TJ Žatec B 24 : 12 ( 14 : 8 ) Šimice V.
469 11.5.2019 14,30 Sokol Tymákov B TJ S. Kyšice 19 : 23 ( 7 : 12 ) Martínek V.
470 11.5.2019 15,00 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Ejpovice 12 : 14 ( 7 : 7 ) Jíra P.
                     
471 12.5.2019 11,00 TJ Vřeskovice Jiskra Raspenava 21 : 18 ( 9 : 9 ) Jíra P.
472 12.5.2019 9,30 TJ Příchovice Baník Most NH 23 : 15 ( 10 : 7 ) Bukovský J.
473 12.5.2019 10,30 TJ Všenice TJ Plzeň-Litice 23 : 16 ( 14 : 8 ) Kult L.
474 12.5.2019 9,30 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 24 : 17 ( 12 : 8 ) Plaček R.
475 12.5.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ S. Kyšice 17 : 20 ( 12 : 13 ) Leinweber C.
                     
476 19.5.2019 15,00 Jiskra Raspenava Sp.Rožmitál p/T 26 : 25 ( 13 : 14 ) Beran M.
477 19.5.2019 15,00 Baník Most NH TJ Žatec B 22 : 14 ( 12 : 5 ) Kult L.
478 19.5.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice Sokol Tymákov B 17 : 26 ( 9 : 13 ) Baumruk J.
479 19.5.2019 13,00 TJ S. Ejpovice TJ Příchovice 15 : 26 ( 5 : 16 ) Zimmermann
480 19.5.2019 14,00 TJ Všenice TJ Vřeskovice 28 : 17 ( 15 : 10 ) Hejl Z.
                     
481 26.5.2019 12,30 Sokol Tymákov B Jiskra Raspenava 20 : 14 ( 9 : 8 ) Jíra P.
482 26.5.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T Baník Most NH 15 : 23 ( 7 : 9 ) Kult L.
483 26.5.2019 13,00 TJ Žatec B TJ Plzeň-Litice 21 : 20 ( 12 : 11 ) Martínek V.
484 26.5.2019 16,00 TJ Příchovice TJ S. Kyšice 20 : 16 ( 12 : 6 ) Zadražil S.
485 26.5.2019 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Vřeskovice 23 : 15 ( 12 : 7 ) Šimice V.
                     
486 1.6.2019 14,00 Jiskra Raspenava TJ Všenice 18 : 24 ( 9 : 14 ) Zimmermann
487 1.6.2019 16,30 TJ Žatec B TJ S. Kyšice 18 : 20 ( 9 : 10 ) Jíra P.
488 1.6.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ S. Ejpovice 20 : 17 ( 12 : 9 ) Šimice V.
489 1.6.2019 14,30 TJ Příchovice Sokol Tymákov B 27 : 12 ( 15 : 7 ) Hejl Z.
490 1.6.2019 14,00 TJ Vřeskovice Sp.Rožmitál p/T 19 : 23 ( 10 : 13 ) Kult L.
                     
491 2.6.2019 10,30 Baník Most NH TJ Všenice 17 : 11 ( 8 : 6 ) Hejl Z.
492 2.6.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ S. Kyšice 19 : 17 ( 9 : 10 ) Malý J.
493 2.6.2019 8,30 TJ Žatec B TJ S. Ejpovice 10 : 14 ( 5 : 9 ) Zimmermann
494 2.6.2019 11,00 TJ Vřeskovice Sokol Tymákov B 15 : 19 ( 7 : 9 ) Plaček R.
495 2.6.2019 10,00 TJ Příchovice Sp.Rožmitál p/T 24 : 21 ( 10 : 6 ) Jíra P.
                     
496 9.6.2019 11,00 Jiskra Raspenava TJ Žatec B 25 : 22 ( 10 : 11 ) Bittner L.
497 9.6.2019 15,00 Baník Most NH TJ Plzeň-Litice 17 : 19 ( 11 : 13 ) Jáneš L.
498 9.6.2019 14,30 Sokol Tymákov B Sp.Rožmitál p/T 28 : 24 ( 13 : 12 ) Zadražil S.
499 9.6.2019 14,30 TJ Všenice TJ Příchovice 19 : 14 ( 11 : 6 ) Malý J.
500 9.6.2019 15,00 TJ S. Kyšice TJ S. Ejpovice 22 : 15 ( 11 : 8 ) Martínek V.
                     
501 15.6.2019 16,00 TJ S. Kyšice Jiskra Raspenava 20 : 11 ( 10 : 5 ) Malý J.
502 15.6.2019 14,30 TJ S. Ejpovice Baník Most NH 19 : 18 ( 8 : 8 ) Kotlář P.
503 15.6.2019 16,30 TJ Žatec B TJ Příchovice 14 : 26 ( 3 : 13 ) Kult L.
504 15.6.2019 16,00 TJ Plzeň-Litice TJ Vřeskovice 10 : 0 kontumace Barabáš M.
505 15.6.2019 12,30 Sokol Tymákov B TJ Všenice 23 : 14 ( 14 : 4 ) Oweis K.
                     
506 16.6.2019 10,30 TJ S. Ejpovice Jiskra Raspenava 16 : 14 ( 7 : 7 ) Hejl Z.
507 16.6.2019 11,00 TJ S. Kyšice Baník Most NH 21 : 20 ( 16 : 11 ) Zimmermann
508 16.6.2019 10,30 TJ Plzeň-Litice TJ Příchovice 19 : 29 ( 12 : 17 ) Kotlář P.
509 16.6.2019 8,30 TJ Žatec B TJ Vřeskovice 10 : 0 kontumace Barabáš M.
510 16.6.2019 10,30 Sp.Rožmitál p/T TJ Všenice 23 : 16 ( 13 : 7 ) Kult L.