Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy Morava 23.6. 2013

Tagy

278) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2018/19 - rozpis utkání podzim 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 26.8.2018 10,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 21 : 12 ( 11 : 5 ) Václavek J.
602 26.8.2018 10,30 Draken Brno Sokol Ostopovice 20 : 18 ( 9 : 8 ) Kuchařík M.
603 26.8.2018 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 9 : 12 ( 4 : 8 ) Váca J.
604 26.8.2018 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Osek n/B 11 : 7 ( 5 : 5 ) Jurtík P.
605 26.8.2018 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Svinov 20 : 18 ( 10 : 10 ) Přikryl M.
606 26.8.2018 10,30 Sokol Rokytnice B TJ Stará Ves n/O 20 : 19 ( 8 : 8 ) Maiwaelder
                     
654 1.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B SK NH Veselí n/M 13 : 9 ( 7 : 4 ) Bittner L.
                     
607 2.9.2018 14,00 1. NH Brno Sokol Ostopovice 22 : 26 ( 13 : 12 ) Václavik A.
608 2.9.2018 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 27 : 11 ( 12 : 8 ) Přikryl M.
609 2.9.2018 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 16 : 20 ( 8 : 7 ) Václavik A.
610 2.9.2018 15,00 Sokol Svinov SSK Vítkovice 17 : 16 ( 9 : 10 ) Václavek J.
611 2.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O SK NH Veselí n/M 14 : 15 ( 4 : 9 ) Jurtík P.
612 2.9.2018 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Rokytnice B 15 : 15 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
                     
613 8.9.2018 16,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 13 : 16 ( 7 : 9 ) Maiwaelder
614 8.9.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Svinov 22 : 29 ( 12 : 15 ) Přikryl M.
615 8.9.2018 16,00 Jiskra Humpolec TJ Stará Ves n/O 17 : 12 ( 7 : 7 ) Šimánek P.
616 8.9.2018 16,00 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 28 : 19 ( 17 : 8 ) Adámek J.
617 8.9.2018 16,00 SK NH Veselí n/M Draken Brno 17 : 18 ( 10 : 10 ) Václavek J.
618 8.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B KNH MS Brno 12 : 22 ( 4 : 10 ) Kotlář P.
                     
619 9.9.2018 10,30 1. NH Brno Sokol Svinov 17 : 17 ( 9 : 10 ) Jurtík P.
620 9.9.2018 10,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 19 : 18 ( 10 : 11 ) Kotlář P.
621 9.9.2018 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 14 : 13 ( 6 : 7 ) Jáneš L.
622 9.9.2018 11,00 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 20 : 13 ( 9 : 6 ) Adámek J.
623 9.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice B Draken Brno 13 : 18 ( 8 : 7 ) Ziegler M.
624 9.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M KNH MS Brno 10 : 0 kontum. Maiwaelder
                     
625 16.9.2018 10,30 KNH MS Brno 1. NH Brno 13 : 15 ( 5 : 7 ) Maiwaelder
626 16.9.2018 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 13 : 12 ( 9 : 6 ) Bláha J.
627 16.9.2018 10,30 Draken Brno Sokol Dobruška 12 : 16 ( 5 : 8 ) Váca J.
628 16.9.2018 11,00 SSK Vítkovice Sokol Rokytnice B 17 : 15 ( 7 : 8 ) Beran M.
629 16.9.2018 15,00 Sokol Svinov TJ Stará Ves n/O 26 : 17 ( 12 : 8 ) Kuchařík M.
630 16.9.2018 10,15 TJ S. Osek n/B SK NH Veselí n/M 16 : 22 ( 8 : 14 ) Jurtík P.
                     
632 22.9.2018 15,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 21 : 12 ( 12 : 5 ) Přikryl M.
                     
631 23.9.2018 14,00 1. NH Brno Draken Brno 19 : 24 ( 12 : 12 ) Maiwaelder
633 23.9.2018 11,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 19 : 14 ( 7 : 8 ) Šimánek P.
634 23.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M SSK Vítkovice 14 : 15 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
635 23.9.2018 15,00 Sokol Svinov Sokol Rokytnice B 19 : 16 ( 10 : 6 ) Václavik A.
636 23.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ S. Osek n/B 15 : 19 ( 9 : 10 ) Kuchařík M.
                     
637 29.9.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O 1. NH Brno 12 : 17 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
638 29.9.2018 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 15 : 11 ( 8 : 5 ) Černý M.
639 29.9.2018 16,00 SK NH Veselí n/M Jiskra Humpolec 27 : 18 ( 13 : 9 ) Maiwaelder
640 29.9.2018 16,00 Sokol Rokytnice B Sokol Dobruška 16 : 24 ( 7 : 15 ) Šimánek P.
641 29.9.2018 16,00 Draken Brno SSK Vítkovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Kuchařík M.
642 29.9.2018 16,00 KNH MS Brno Sokol Svinov 20 : 14 ( 7 : 5 ) Váca J.
                     
643 30.9.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Ostopovice 15 : 15 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
644 30.9.2018 10,30 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 20 : 19 ( 11 : 9 ) Maiwaelder
645 30.9.2018 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Dobruška 16 : 15 ( 8 : 6 ) Jurtík P.
646 30.9.2018 10,30 Sokol Rokytnice B Jiskra Humpolec 16 : 13 ( 8 : 6 ) Ziegler M.
647 30.9.2018 10,30 Draken Brno Sokol Svinov 25 : 20 ( 12 : 6 ) Bláha J.
648 30.9.2018 10,30 KNH MS Brno SSK Vítkovice 13 : 19 ( 5 : 9 ) Váca J.
                     
649 7.10.2018 10,30 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 25 : 21 ( 14 : 9 ) Václavik A.
650 7.10.2018 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 15 ( 10 : 8 ) Jančík P.
651 7.10.2018 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 12 : 19 ( 8 : 10 ) Kotlář P.
652 7.10.2018 11,00 SSK Vítkovice TJ Stará Ves n/O 21 : 14 ( 10 : 8 ) Maiwaelder
653 7.10.2018 15,00 Sokol Svinov TJ S. Osek n/B 25 : 18 ( 9 : 9 ) Váca J.
                     
655 13.10.2018 16,00 1. NH Brno SK NH Veselí n/M 13 : 18 ( 8 : 8 ) Václavik A.
656 13.10.2018 15,30 Sokol Ostopovice Sokol Rokytnice B 28 : 24 ( 15 : 12 ) Váca J.
657 13.10.2018 16,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 23 : 9 ( 13 : 5 ) Ziegler M.
658 13.10.2018 16,00 Sokol Svinov Sokol Dobruška 18 : 14 ( 9 : 8 ) Bukovský J.
659 13.10.2018 16,00 TJ Stará Ves n/O Draken Brno 16 : 18 ( 6 : 8 ) Šimánek P.
660 13.10.2018 16,00 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 21 : 16 ( 9 : 3 ) Jáneš L.
                     
661 14.10.2018 10,30 1. NH Brno Sokol Rokytnice B 7 : 25 ( 1 : 12 ) Václavik A.
662 14.10.2018 10,30 Sokol Ostopovice SK NH Veselí n/M 23 : 24 ( 12 : 12 ) Váca J.
663 14.10.2018 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 22 : 16 ( 11 : 7 ) Václavek J.
664 14.10.2018 10,30 Sokol Svinov Jiskra Humpolec 22 : 17 ( 14 : 11 ) Šimánek P.
665 14.10.2018 9,00 TJ Stará Ves n/O KNH MS Brno 16 : 11 ( 6 : 3 ) Bukovský J.
666 14.10.2018 10,30 TJ S. Osek n/B Draken Brno 17 : 13 ( 8 : 6 ) Jurtík P.