Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

279) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2018/19 - rozpis utkání jaro 2019

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
669 14.4.2019 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
667 19.4.2019 14,00 1. NH Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
668 19.4.2019 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
670 19.4.2019 14,15 TJ S. Osek n/B SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
671 19.4.2019 15,00 Sokol Svinov SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
672 19.4.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
673 28.4.2019 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
674 28.4.2019 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
675 28.4.2019 11,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
676 28.4.2019 11,00 SSK Vítkovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
677 28.4.2019 10,15 SK NH Veselí n/M TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
678 28.4.2019 10,30 Sokol Rokytnice B TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
679 11.5.2019 16,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
680 11.5.2019 16,00 Sokol Svinov Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
681 11.5.2019 16,00 TJ Stará Ves n/O Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
682 11.5.2019 16,00 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
683 11.5.2019 16,00 Draken Brno SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
684 11.5.2019 16,00 KNH MS Brno Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
685 12.5.2019 10,30 Sokol Svinov 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
686 12.5.2019 11,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
687 12.5.2019 10,30 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
688 12.5.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
689 12.5.2019 10,30 Draken Brno Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
690 12.5.2019 10,30 KNH MS Brno SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
691 19.5.2019 14,00 1. NH Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
692 19.5.2019 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
693 19.5.2019 10,30 Sokol Dobruška Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
694 19.5.2019 10,30 Sokol Rokytnice B SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
695 19.5.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
696 19.5.2019 10,15 SK NH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
697 26.5.2019 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
698 26.5.2019 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
699 26.5.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
700 26.5.2019 11,00 SSK Vítkovice SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
701 26.5.2019 10,30 Sokol Rokytnice B Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
702 26.5.2019 14,15 TJ S. Osek n/B TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
703 1.6.2019 16,00 1. NH Brno TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
704 1.6.2019 15,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
705 1.6.2019 16,00 Jiskra Humpolec SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
706 1.6.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
707 1.6.2019 16,00 SSK Vítkovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
708 1.6.2019 16,00 Sokol Svinov KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
709 2.6.2019 10,30 Sokol Ostopovice TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
710 2.6.2019 10,30 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
711 2.6.2019 10,30 Sokol Dobruška SK NH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
712 2.6.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
713 2.6.2019 10,30 Sokol Svinov Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
714 2.6.2019 11,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
715 9.6.2019 14,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
716 9.6.2019 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
717 9.6.2019 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
718 9.6.2019 10,30 TJ Stará Ves n/O SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
719 9.6.2019 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
720 9.6.2019 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Rokytnice B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
721 15.6.2019 16,00 SK NH Veselí n/M 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
722 15.6.2019 16,00 Sokol Rokytnice B Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
723 15.6.2019 16,00 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
724 15.6.2019 16,00 Sokol Dobruška Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
725 15.6.2019 16,00 Draken Brno TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
726 15.6.2019 16,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
727 16.6.2019 10,30 Sokol Rokytnice B 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
728 16.6.2019 10,15 SK NH Veselí n/M Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
729 16.6.2019 10,30 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
730 16.6.2019 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
731 16.6.2019 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 0 : 0 ( 0 : 0 )  
732 16.6.2019 10,30 Draken Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )