Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Náhodná videa


Vyhlášení nejlepších sportovců ČOS za rok 2013

Tagy

28) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2014

Dokumenty

Propozice Mistrovství ČR mládeže 2014 zde
Práva a povinnosti ředitele akce zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2014 * MLADŠÍ ŽÁCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Ing. Jiří Černý (tel.: 728 713 433)
rozhodčí: Ziegler M., Cedidlo J., Paško P.
nasazení účastníků: 1. Draken Brno (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Nezvěstice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * MLADŠÍ ŽAČKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz (plakát akce zde)
zástupce pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515)
rozhodčí: Hejl Z., Jíra P., Stašek P. ml.
nasazení účastníků: 1. TJ Miroslav (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. Sokol Svinov (SM)

Mistrovství ČR 2014 * STARŠÍ ŽÁCI * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575)
ředitel akce: Petr Pisch (tel.: 774 950 343)
rozhodčí: Kratochvíl M., Václavek J., Ziegler M.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Ostopovice (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. TJ Šroubárna Žatec (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * STARŠÍ ŽAČKY * 13.-15.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Ing. Pavel Jurtík (tel.: 607 825 822)
ředitel akce: Jana Sládečková (tel.: 605 064 699)
rozhodčí: Šimek M., Černý J., Přikryl M.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Chropyně (SM)

Mistrovství ČR 2014 * DOROSTENCI * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz (plakát akce zde)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723)
ředitel akce: Jiří Bláha (tel.: 723 250 606)
rozhodčí: Lenfeld A., Václavek J., Sýkora T., Rauch P.
nasazení účastníků: 1. 1.NH Brno (JM), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ Příchovice (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. SK Studénka (SM)

Mistrovství ČR 2014 * DOROSTENKY * 20.-22.6.2014 (podrobnosti zde)

pořadatel: TJ S. Vracov (západočeská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834)
ředitel akce: Michal Kratochvíl (tel.: 603 982 355)
rozhodčí: Václavík A., Kovář M., Šimek M., Pechal R.
nasazení účastníků: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ S. Březno (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)