Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

283) 1. LIGA ŽEN 2018/19 - rozpis utkání PODZIM 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
201 26.8.2018 17,30 Sokol Tymákov A Sokol Blovice 29 : 7 ( 12 : 2 ) Adámek J.
202 26.8.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ Přeštice A 14 : 13 ( 8 : 5 ) Rauch P.
203 26.8.2018 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Dobruška 18 : 26 ( 10 : 13 ) Bukovský J.
204 26.8.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Krčín 11 : 13 ( 5 : 6 ) Gorpiel L.
                     
205 1.9.2018 10,00 TJ Přeštice A Sokol Tymákov A 10 : 21 ( 5 : 14 ) Kalčík Z.
                     
206 2.9.2018 14,30 Sokol Blovice TJ Plzeň-Újezd 15 : 9 ( 11 : 5 ) Baumruk J.
207 2.9.2018 14,30 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 13 : 26 ( 8 : 12 ) Jančík P.
208 2.9.2018 9,30 Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O 24 : 9 ( 11 : 3 ) Ziegler M.
                     
209 8.9.2018 14,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Tymákov A 11 : 12 ( 4 : 7 ) Jurtík P.
                     
210 9.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Plzeň-Újezd 12 : 21 ( 8 : 8 ) Váca J.
211 9.9.2018 9,00 Sokol Dobruška TJ Přeštice A 18 : 16 ( 8 : 8 ) Šimánek P.
                     
213 16.9.2018 17,00 Sokol Tymákov A TJ Plzeň-Újezd 19 : 9 ( 9 : 4 ) Jáneš L.
214 16.9.2018 11,00 TJ Přeštice A Sokol Blovice 19 : 13 ( 9 : 5 ) Plaček R.
215 16.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky TJ Stará Ves n/O 18 : 14 ( 9 : 5 ) Václavek J.
216 16.9.2018 9,30 Sokol Krčín Sokol Dobruška 21 : 30 ( 10 : 14 ) Přikryl M.
                     
212 22.9.2018 16,00 Sokol Krčín Sokol Blovice 18 : 18 ( 9 : 9 ) Bukovský J.
218 22.9.2018 14,15 TJ Stará Ves n/O TJ Plzeň-Újezd 9 : 14 ( 5 : 7 ) Kuchařík M.
                     
217 23.9.2018 13,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 12 : 20 ( 5 : 12 ) Bittner L.
219 23.9.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice A 12 : 19 ( 5 : 10 ) Václavek J.
220 23.9.2018 13,30 Sokol Dobruška Sokol Blovice 23 : 8 ( 13 : 1 ) Kotlář P.
                     
221 29.9.2018 14,30 Sokol Tymákov A Sokol Dobruška 18 : 13 ( 9 : 8 ) Plaček R.
222 29.9.2018 14,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Krčín 17 : 17 ( 9 : 10 ) Hejl Z.
223 29.9.2018 16,00 TJ Přeštice A TJ Stará Ves n/O 20 : 14 ( 10 : 8 ) Baumruk J.
224 29.9.2018 14,30 Sokol Blovice TJ S. Podlázky 26 : 13 ( 10 : 8 ) Zadražil S.
                     
225 30.9.2018 10,30 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 25 : 11 ( 12 : 6 ) Zadražil S.
226 30.9.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Dobruška 14 : 26 ( 8 : 16 ) Adámek J.
227 30.9.2018 11,00 TJ Přeštice A TJ S. Podlázky 17 : 16 ( 8 : 6 ) Rauch P.
228 30.9.2018 10,30 Sokol Blovice TJ Stará Ves n/O 13 : 12 ( 4 : 7 ) Baumruk J.
                     
229 7.10.2018 14,30 Sokol Blovice Sokol Tymákov A 8 : 25 ( 5 : 13 ) Kalčík Z.
230 7.10.2018 11,00 TJ Přeštice A TJ Plzeň-Újezd 18 : 11 ( 7 : 6 ) Hejl Z.
231 7.10.2018 9,30 Sokol Dobruška TJ S. Podlázky 30 : 8 ( 17 : 4 ) Jančík P.
232 7.10.2018 11,00 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 24 : 21 ( 11 : 12 ) Oweis K.
                     
233 14.10.2018 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice A 18 : 11 ( 8 : 7 ) Štengl M.
234 14.10.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd Sokol Blovice 17 : 12 ( 8 : 7 ) Baumruk J.
235 14.10.2018 10,00 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 20 : 20 ( 12 : 12 ) Adámek J.
236 14.10.2018 10,30 TJ Stará Ves n/O Sokol Dobruška 13 : 25 ( 6 : 14 ) Bukovský J.
                     
248 20.10.2018 14,30 Sokol Blovice Sokol Dobruška 16 : 25 ( 7 : 15 ) Zimmermann
                     
238 21.10.2018 9,30 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Podlázky 14 : 14 ( 9 : 7 ) Jíra P.
239 21.10.2018 9,30 TJ Přeštice A Sokol Dobruška 10 : 26 ( 4 : 13 ) Kalčík Z.
240 21.10.2018 10,30 Sokol Blovice Sokol Krčín 14 : 16 ( 6 : 9 ) Rauch P.