Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

288) 2. LIGA ŽEN SK. A 2018/19 - rozpis utkání PODZIM 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
802 26.8.2018 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov B 16 : 17 ( 7 : 6 ) Kult L.
803 26.8.2018 11,00 TJ Sp.Modřany TJ Přeštice B 11 : 15 ( 6 : 6 ) Bláha J.
                     
809 1.9.2018 11,30 TJ Přeštice B Sokol Tymákov B 16 : 12 ( 6 : 3 ) Kalčík Z.
                     
805 2.9.2018 16,00 Sokol Tymákov B TJ Sp.Modřany 25 : 16 ( 13 : 7 ) Jíra P.
806 2.9.2018 9,30 TJ S. Ejpovice Sokol Bakov n/J 18 : 15 ( 9 : 6 ) Šimice V.
                     
801 8.9.2018 16,00 TJ S. Ejpovice TJ Žatec 16 : 7 ( 11 : 4 ) Jíra P.
                     
807 9.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Žatec 17 : 5 ( 7 : 2 ) Doležal J.
808 9.9.2018 11,00 TJ Sp.Modřany TJ S. Ejpovice 14 : 20 ( 8 : 9 ) Leinweber C.
                     
810 16.9.2018 11,30 TJ Žatec Sokol Tymákov B 14 : 21 ( 9 : 8 ) Hejl Z.
811 16.9.2018 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice B 15 : 22 ( 8 : 9 ) Zimmermann
812 16.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Sp.Modřany 16 : 23 ( 8 : 13 ) Bittner L.
                     
813 22.9.2018 16,00 TJ Sp.Modřany TJ Žatec 13 : 13 ( 6 : 6 ) Leinweber
814 22.9.2018 13,00 TJ Přeštice B Sokol Bakov n/J 21 : 17 ( 8 : 9 ) Plaček R.
815 22.9.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ S. Ejpovice 21 : 15 ( 10 : 7 ) Štengl M.
                     
816 23.9.2018 11,30 TJ Žatec TJ S. Ejpovice 5 : 10 ( 3 : 4 ) Beran M.
817 23.9.2018 10,30 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov B 8 : 10 ( 3 : 5 ) Barabáš M.
818 23.9.2018 9,30 TJ Přeštice B TJ Sp.Modřany 22 : 17 ( 13 : 10 ) Rauch P.
                     
819 30.9.2018 9,30 TJ Přeštice B TJ Žatec 16 : 8 ( 10 : 6 ) Rauch P.
820 30.9.2018 15,00 TJ Sp.Modřany Sokol Tymákov B 15 : 18 ( 8 : 9 ) Doležal J.
821 30.9.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ S. Ejpovice 25 : 13 ( 15 : 9 ) Barabáš M.
                     
822 7.10.2018 11,30 TJ Žatec Sokol Bakov n/J 13 : 23 ( 5 : 9 ) Malý J.
823 7.10.2018 9,00 TJ S. Ejpovice TJ Sp.Modřany 19 : 18 ( 11 : 4 ) Zimmermann
824 7.10.2018 11,00 Sokol Tymákov B TJ Přeštice B 18 : 21 ( 10 : 10 ) Jíra P.
                     
804 13.10.2018 16,00 TJ Žatec TJ Přeštice B 16 : 27 ( 9 : 13 ) Kult L.
                     
825 14.10.2018 14,00 Sokol Tymákov B TJ Žatec 17 : 15 ( 7 : 8 ) Štengl M.
827 14.10.2018 14,30 TJ Sp.Modřany Sokol Bakov n/J 21 : 17 ( 11 : 9 ) Bláha J.
                     
828 21.10.2018 11,30 TJ Žatec TJ Sp.Modřany 14 : 14 ( 7 : 6 ) Martínek V.
829 21.10.2018 16,00 Sokol Bakov n/J TJ Přeštice B 20 : 20 ( 12 : 10 ) Kotlář P.
830 21.10.2018 13,00 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov B 18 : 19 ( 11 : 9 ) Šimice V.