Svaz národní házené

113 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2018 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

293) 2. LIGA ŽEN SK. B 2018/19 - rozpis utkání PODZIM 2018

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
901 26.8.2018 9,30 S.Opatovice n/L HK Hlinsko v Č. 24 : 21 ( 13 : 12 ) Šimánek P.
902 26.8.2018 9,00 SK Studénka Sokol Svinov 17 : 11 ( 9 : 6 ) Ziegler M.
                     
914 1.9.2018 15,00 Sportklub Náchod SK Studénka 15 : 20 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
  hráno v Dobrušce!!!
                     
904 2.9.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. Sportklub Náchod 23 : 19 ( 12 : 12 ) Oweis K.
905 2.9.2018 13,30 Sokol Svinov TJ Pustějov 23 : 15 ( 10 : 7 ) Václavek J.
906 2.9.2018 12,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 16 : 22 ( 8 : 10 ) Bukovský J.
                     
908 9.9.2018 15,00 TJ Pustějov S.Opatovice n/L 17 : 30 ( 9 : 18 ) Ziegler M.
909 9.9.2018 13,00 Sportklub Náchod Sokol Svinov 19 : 14 ( 10 : 7 ) Adámek J.
  hráno v Dobrušce!!!
                     
910 16.9.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Svinov 30 : 12 ( 18 : 10 ) Kotlář P.
911 16.9.2018 12,30 S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 25 : 16 ( 10 : 5 ) Černý M.
912 16.9.2018 9,00 SK Studénka TJ Pustějov 14 : 9 ( 10 : 5 ) Šimánek P.
                     
913 22.9.2018 16,00 TJ Pustějov HK Hlinsko v Č. 21 : 25 ( 10 : 16 ) Václavik A.
915 22.9.2018 14,30 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 12 : 24 ( 5 : 13 ) Oweis K.
                     
916 23.9.2018 10,00 HK Hlinsko v Č. S.Opatovice n/L 23 : 14 ( 13 : 7 ) Bláha J.
917 23.9.2018 13,30 Sokol Svinov SK Studénka 11 : 22 ( 6 : 7 ) Václavik A.
918 23.9.2018 10,00 Sportklub Náchod TJ Pustějov 19 : 14 ( 9 : 8 ) Černý M.
  hráno v Červeném Kostelci!!!
                     
919 30.9.2018 10,00 Sportklub Náchod HK Hlinsko v Č. 24 : 22 ( 13 : 13 ) Beran M.
  hráno v Červeném Kostelci!!!
920 30.9.2018 15,00 TJ Pustějov Sokol Svinov 13 : 17 ( 6 : 11 ) Oweis K.
921 30.9.2018 10,30 SK Studénka S.Opatovice n/L 20 : 13 ( 11 : 5 ) Černý M.
                     
903 6.10.2018 16,00 TJ Pustějov Sportklub Náchod 17 : 15 ( 9 : 10 ) Kuchařík M.
929 6.10.2018 10,30 SK Studénka Sportklub Náchod 21 : 16 ( 10 : 8 ) Maiwaelder
                     
922 7.10.2018 14,00 HK Hlinsko v Č. SK Studénka 23 : 15 ( 14 : 10 ) Přikryl M.
923 7.10.2018 12,30 S.Opatovice n/L TJ Pustějov 17 : 13 ( 9 : 8 ) Černý M.
924 7.10.2018 12,00 Sokol Svinov Sportklub Náchod 22 : 23 ( 13 : 13 ) Váca J.
                     
907 13.10.2018 14,30 SK Studénka HK Hlinsko v Č. 20 : 23 ( 12 : 15 ) Václavek J.
926 13.10.2018 10,00 Sportklub Náchod S.Opatovice n/L 15 : 18 ( 10 : 11 ) Bláha J.
  hráno v Červeném Kostelci!!!
                     
925 14.10.2018 12,30 Sokol Svinov HK Hlinsko v Č. 18 : 25 ( 12 : 14 ) Šimánek P.
927 14.10.2018 15,00 TJ Pustějov SK Studénka 12 : 14 ( 6 : 6 ) Přikryl M.
                     
928 21.10.2018 15,30 HK Hlinsko v Č. TJ Pustějov 32 : 16 ( 14 : 5 ) Leinweber C.
930 21.10.2018 9,00 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 17 : 8 ( 9 : 5 ) Václavik A.