Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« duben 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

297) Zimní liga mládeže 2019 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2019 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * sobota 9. 2. 2019 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jurtík, David Poláček
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Svinov (SM), 3. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM), 4. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 5. 1.NH Brno (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * sobota 19. 1. 2019 * hala LÁZNĚ BĚLOHRAD

pořadatel: Východočeská OSK SNH (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Ctirad Štěpánek (tel.: 606 541 198, e-mail: stepanek.c@tiscali.cz)
rozhodčí: Pavel Kotlář, Libor Bittner, Martin Leugner
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. Sokol Bakov (StČ), 4. NH Řevnice (StČ), TJ S.Opatovice n/L. (VČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * sobota 16. 2. 2019 * hala MOST

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast)
kontakt pořadatele: Josef Stýblo (tel.: 606 598 242, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Jaroslav Bukovský, Libor Kult
pořadí: 1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. KNH Chomutov (SČ), 5. Baník Most NH (SČ), 6. TJ Plzeň-Litice (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * sobota 9. 3. 2019 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Miloň Ziegler, Martin Gřes
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Svinov (SM), 3. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 4. TJ Stará Ves n/Ondř. (SM), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. Sokol Bakov (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 3. 3. 2019 * hala LÁZNĚ BĚLOHRAD

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
rozhodčí: Marek Černý, Miroslav Beran
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * 30. – 31. 3. 2019 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: Severomoravská OSK SNH (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
ředitel akce: Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Jiří Cedidlo, Lukáš Gorpiel
účastníci: SK Studénka (SM), Sokol Svinov (SM), KNH Moravská Slavia Brno (JM), Sokol Krčín (VČ), KNH Litvínov (SČ), TJ Přeštice (ZČ)
Podrobnosti ZDE