Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

300) Finále Halového mistrovství ČR žactva pro rok 2019

Dokumenty

Propozice ZHM mládeže 2019 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHM ČR 2019 * MLADŠÍ ŽÁCI * sobota 16. 3. 2019 * hala ROKYCANY

pořadatel: TJ Litohlavy (západočeská oblast) www.tjlitohlavy.cz
kontakt pořadatele: Zdeněk Hejl (tel.: 724 127 376, e-mail: hejlzdenda@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Nekut (tel.: 725 851 241, e-mail: knekut70@gmail.com)
rozhodčí: Ronald Plaček, Jakub Stašek, Ladislav Molnár
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Litohlavy (ZČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. Sokol Ostopovice (JM)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2019 * MLADŠÍ ŽAČKY * sobota 16. 3. 2019 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Rostislav Bajtek (tel.: 605 201 057, e-mail: rostislav.bajtek@msvmetal.eu)
rozhodčí: Zbyněk Planka, Jaroslav Pospíšil, Pavel Paško
pořadí: 1. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 2. TJ Stará Huť (StČ), 3. SK Studénka A (SM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ S. Vracov (JM), 6. SK Studénka B (pořadatel), 7. KNH Litvínov (SČ)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2019 * STARŠÍ ŽÁCI * sobota 23. 3. 2019 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437, e-mail: betamal@m-zone.cz)
rozhodčí: David Poláček, Pavel Paško, Miloň Ziegler
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Božkov (ZČ), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. TJ Žatec (SČ), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2019 * STARŠÍ ŽAČKY * neděle 24. 3. 2019 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Milan Škabrada, Michal Šindelář
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Sokol Bakov n/J. (StČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde