Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 1987 - muži

Tagy

303) Finále 45. ročníku Českého poháru dospělých

pořadatel: Klub národní házené Chomutov

místo konání: Sportovní hala ve Spořicích

termín konání: 23. – 24. 3. 2019

ředitel akce: Miroslav SMÁK

rozhodčí: Libor Bittner, Jaroslav Bukovský, Lukáš Jáneš, Jan Malý, Miroslav Přikryl, Petr Rauch

účastníci – muži: TJ Přeštice, Sokol Tymákov, TJ S. Podlázky-Dalovice, Sokol Krčín
účastníci – ženy: Sokol Tymákov, TJ Přeštice, Sokol Dobruška, TJ Stará Ves n/O.

On-line přenosy utkání mužů
On-line přenosy utkání žen

Rozpis utkání finále 45.ročníku Českého poháru:
sobota 23. 3. 2019
8,30 muži Sokol Tymákov TJ S. Podlázky 20 : 17 (8 : 9) Bittner, Rauch
9,45 ženy TJ Přeštice Sokol Dobruška 23 : 26 (12 : 14) Bukovský, Přikryl
11,00 muži TJ Přeštice Sokol Krčín 31 : 18 (14 : 7) Jáneš, Malý
12,15 ženy Sokol Tymákov TJ Stará Ves n/O. 25 : 15 (16 : 10) Bittner, Rauch
13,30 muži TJ S. Podlázky Sokol Krčín 21 : 24 (11 : 11) Bukovský, Přikryl
14,45 ženy Sokol Dobruška TJ Stará Ves n/O. 30 : 17 (19 : 6) Jáneš, Malý
16,00 muži TJ Přeštice Sokol Tymákov 30 : 18 (14 : 9) Bittner, Rauch
17,15 ženy Sokol Tymákov TJ Přeštice 26 : 15 (12 : 3) Bukovský, Přikryl
neděle 24. 3. 2019
9,00 ženy TJ Stará Ves n/O. TJ Přeštice 16 : 22 (7 : 14) Jáneš, Malý
10,15 muži Sokol Krčín Sokol Tymákov 24 : 25 (9 : 13) Bukovský, Přikryl
11,30 ženy Sokol Dobruška Sokol Tymákov 13 : 17 (7 : 7) Bittner, Rauch
12,45 muži TJ S. Podlázky TJ Přeštice 17 : 21 (6 : 15) Jáneš, Malý
Konečná tabulka finále 45.r. Českého poháru – MUŽI
Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Body
1. TJ Přeštice 3 3 – 0 – 0 82 : 53 6
2. Sokol Tymákov 3 2 – 0 – 1 63 : 71 4
3. Sokol Krčín 3 1 – 0 – 2 66 : 77 2
4. TJ S.Podlázky-Dalovice 3 0 – 0 – 3 55 : 65 0
Konečná tabulka finále 45.r. Českého poháru – ŽENY
Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Body
1. Sokol Tymákov 3 3 – 0 – 0 68 : 43 6
2. Sokol Dobruška 3 2 – 0 – 1 69 : 57 4
3. TJ Přeštice 3 1 – 0 – 2 60 : 68 2
4. TJ Stará Ves n/O. 3 0 – 0 – 3 48 : 77 0
Nejlepší hráči
brankář Tomáš Chmelík TJ Přeštice
obránce David Šmíd Sokol Tymákov
utočník Pavel Kydlíček TJ Přeštice
střelec Michal Fišer – 31 branek Sokol Krčín
Nejlepší hráčky
brankářka Tereza Kuglerová Sokol Tymákov
obránkyně Dagmar Drašnarová Sokol Dobruška
utočnice Michaela Bittnerová Sokol Tymákov
střelkyně Petra Vošlajerová – 35 branek Sokol Dobruška

Sdílejte s přáteli: