Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

304) Finále Zimní ligy dorostenek 2019

pořadatel: TJ Žatec
místo konání: Sportovní hala TJ Sever Žatec
termín konání: 16. – 17. 3. 2019
ředitel akce: Bc. Martin Nýdrle
rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Michal Janák, Jan Malý
účastníci: Sokol Bakov (StČ), Draken Brno (JM), TJ Chropyně (SM), Sokol Tymákov (ZČ), TJ Přeštice (ZČ), TJ Žatec (SČ)

Rozpis utkání finále Zimní ligy dorostenek 2019:
sobota 16. 3. 2019
1. 8,00 Sokol Bakov n/J. TJ Žatec 15 : 15 (5 : 9) Malý J.
2. 8,55 TJ Chropyně Draken Brno 9 : 16 (4 : 9) Janák M.
3. 9,50 Sokol Tymákov TJ Přeštice 12 : 9 (8 : 7) Bukovský J.
4. 10,45 TJ Žatec Draken Brno 4 : 10 (2 : 7) Malý J.
5. 11,40 Sokol Tymákov Sokol Bakov n/J. 12 : 13 (8 : 5) Bukovský J.
6. 12,35 TJ Přeštice TJ Chropyně 15 : 6 (9 : 4) Janák M.
7. 13,30 TJ Žatec Sokol Tymákov 12 : 13 (5 : 7) Malý J.
8. 14,25 Draken Brno TJ Přeštice 14 : 13 (6 : 6) Janák M.
9. 15,20 Sokol Bakov n/J. TJ Chropyně 12 : 7 (8 : 3) Bukovský J.
10. 16,15 TJ Přeštice TJ Žatec 11 : 8 (4 : 5) Janák M.
neděle 17. 3. 2019
11. 8,00 Sokol Tymákov TJ Chropyně 17 : 9 (10 : 6) Janák M.
12. 8,55 Draken Brno Sokol Bakov n/J. 13 : 16 (7 : 9) Malý J.
13. 9,50 TJ Chropyně TJ Žatec 5 : 10 (2 : 4) Bukovský J.
14. 10,45 Sokol Bakov n/J. TJ Přeštice 9 : 9 (4 : 5) Malý J.
15. 11,40 Draken Brno Sokol Tymákov 9 : 12 (6 : 8) Bukovský J.
Konečná tabulka
Pořadí Družstvo Zápasy Skóre Body
1. Sokol Bakov n/J. 5 3 – 2 – 0 65 : 56 8
2. Sokol Tymákov 5 4 – 0 – 1 66 : 52 8
3. Draken Brno 5 3 – 0 – 2 62 : 54 6
4. TJ Přeštice 5 2 – 1 – 2 57 : 49 5
5. TJ Žatec 5 1 – 1 – 4 49 : 54 3
6. TJ Chropyně 5 0 – 0 – 5 36 : 70 0
Nejlepší hráčky
brankářka Nikola Lenková TJ Přeštice
obránkyně Johana Matoušková Sokol Tymákov
útočnice Kateřina Kozáková Sokol Tymákov
střelkyně Kateřina Kozáková – 38 branek Sokol Tymákov
Nejužitečnější hráčky družstev
Draken Brno Aneta Čopanová
TJ Žatec Veronika Seifertová
Sokol Bakov n/J. Barbora Vančurová
Sokol Tymákov Kateřina Kozáková
TJ Chropyně Lucie Berkyová
TJ Přeštice Michaela Trávová

Sdílejte s přáteli: