Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

308) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2019

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2019 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2019 * MLADŠÍ ŽÁCI * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437, e-mail: petramalcharkova@seznam.cz)
rozhodčí: Aleš Václavik, Lukáš Gorpiel, Jaroslav Pospíšil, Miloň Ziegler, David Rapčan
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ Litohlavy (ZČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. Sokol Ostopovice (JM), 5. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 6. NH Řevnice (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2019 * MLADŠÍ ŽAČKY * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: TJ S. Nezvěstice (západočeská oblast) tjsone.wz.cz
kontakt pořadatele: Jan Louda (tel.: 737 564 768, e-mail: jan.louda@tiscali.cz)
ředitel akce: Jaromír Kalčík (tel.: 737 200 989, e-mail: kalcik.ejpovice@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Pavel Jurtík, Milan Petruželka
pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. SK Studénka (SM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. TJ S. Vracov (JM), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2019 * STARŠÍ ŽÁCI * 14. – 16. 6. 2019

pořadatel: TJ Božkov (západočeská oblast) www.tjbozkov.cz
kontakt pořadatele: Michaela Helmová (tel.: 777 972 095, e-mail: m.helmova@centrum.cz)
ředitel akce: Václav Šimice (tel.: 728 399 922, e-mail: Vsimice@upcmail.cz)
rozhodčí: Jan Baumruk, Jan Malý, Pavel Kotlář
pořadí: 1. TJ Božkov (ZČ), 2. SK Studénka (SM), 3. KNH Chomutov (SČ), 4. Sokol Bakov n/J. (StČ), 5. SK Autonot Jihlava (JM), 6. TJ S. Podhorní Újezd (VČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2019 * STARŠÍ ŽAČKY * 14. – 16. 6. 2019

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
ředitel akce: Natálie Navrátilová (tel.: 776 357 077, e-mail: natkan@seznam.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Michal Kuchařík, Pavel Jíra
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. TJ S. Osek n/B. (SM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2019 * DOROSTENCI * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Kamil Oweis, Lukáš Zimmermann, Lukáš Jáneš
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. KNH Moravská Slavia Brno (JM), 3. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ)
kompletní výsledky zde

Mistrovství ČR 2019 * DOROSTENKY * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: Sokol Bakov n/J. (středočeská oblast) www.nhbakov.cz
kontakt pořadatele: Luboš Pánek (tel.: 725 025 456, e-mail: paneklub@seznam.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Jan Malý, Michal Barabáš, Zdeněk Hejl
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. Sokol Krčín (VČ), 4. Draken Brno (JM), 5. TJ Žatec (SČ), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde