Svaz národní házené

114 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« srpen 2019 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

309) Pohár České republiky mládeže pro rok 2019

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2019 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Pohár ČR 2019 * MLADŠÍ ŽÁCI * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: Baník Most NH (severočeská oblast) nhmost.webnode.cz
kontakt pořadatele: Josef Stýblo (tel.: 606 598 242, e-mail: banikmostnh@seznam.cz)
ředitel akce: Vít Jezbera (tel.: 734 213 202, e-mail: jezbera.vit@seznam.cz)
rozhodčí: Vladimír Martínek, Robin Šindelář, Jakub Stašek
pořadí: 1. TJ S. Kyšice (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za VČ), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. SSK Vítkovice (SM), 5. Draken Brno (JM), 6. Baník Most NH (SČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2019 * MLADŠÍ ŽAČKY * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: TJ Miroslav (jihomoravská oblast) www.hazena-miroslav.cz
kontakt pořadatele: Eva Opálková (tel.: 776 260 510, e-mail: info@hazena-miroslav.cz)
ředitel akce: David Šafránek (tel.: 720 360 654, e-mail: davi.safranek@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Musil, Petr Rauch, Natálie Navrátilová
pořadí: 1. Sokol Svinov (SM), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ – náhradník za VČ), 4. TJ S. Olbramovice (JM), 5. TJ Miroslav (pořadatel), 6. KNH Litvínov (SČ), 7. Sokol Bakov (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2019 * STARŠÍ ŽÁCI * 14. – 16. 6. 2019

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz
kontakt pořadatele: Šárka Bočková (tel.: 603 980 849, e-mail: hazena@nhcakovice.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Ctirad Leinweber, Lukáš Gorpiel, Petr Šimánek
pořadí: 1. TJ Stará Ves n/O. (SM), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Draken Brno (JM), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. TJ Žatec (SČ), 6. Sokol Krčín (VČ), 7. TJ Avia Čakovice (pořadatel)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2019 * STARŠÍ ŽAČKY * 14. – 16. 6. 2019

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Zdeněk Hejl, Lukáš Zimmermann, Kamil Oweis
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. SK Studénka (SM), 5. Draken Brno (JM), 6. TJ Stará Huť (StČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2019 * DOROSTENCI * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Vlasta Rosková (tel.: 605 741 635, e-mail: vlasta.roskova@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Tomáš Sýkora, Ctirad Leinweber
pořadí: 1. Sokol Svinov (SM), 2. KNH Chomutov (SČ), 3. Sokol Dobruška (VČ), 4. TJ Přeštice (ZČ)
kompletní výsledky zde

Pohár ČR 2019 * DOROSTENKY * 21. – 23. 6. 2019

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas (tel.: 725 207 271, e-mail: karel.klas@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Václavek, Stanislav Zadražil, Libor Kult
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. TJ S. Březno (StČ), 4. TJ Chropyně (SM)
kompletní výsledky zde