Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

332) 46. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. A Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D
pořadatel ZČ OSK pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Žatec hala Humpolec hala Svinov
termín 11.1.2020 termín 4.1.2020 termín 4.1.2020 termín 12.1.2020
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.Sokol Tymákov B (ZČ) 1.TJ Všenice (ZČ) 1.1.NH Brno (JM) 1.TJ Pustějov (SM)
2.TJ S. Kyšice (ZČ) 2.TJ Žatec (SČ) 2.Draken Brno (JM) 2.TJ Stará Ves n/O. (SM)
3.TJ S. Ejpovice (ZČ) 3.Baník Most NH (SČ) 3.TJ Jiskra Humpolec (JM) 3.Sokol Dobruška (VČ)
4.TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4.KNH Chomutov (SČ) 4.Sokol Ostopovice (JM) 4.SSK Vítkovice (SM)
5.TJ Sp.Rožmitál p/T. (ZČ) 5.TJ Sp. Modřany (StČ) 5.KNH MS Brno (JM) 5.TJ S. Osek n/B. (SM)
  6.Jiskra Raspenava (SČ) 6.SK NH Veselí n/M. (JM)  
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

B) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. E Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel VČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Plzeň-Bory hala Lázně Bělohrad hala Pustějov
termín 8.2.2020 termín 1.2.2020 termín 1.2.2020 termín 2.2.2020
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1.TJ Přeštice (ZČ) 1.TJ Příchovice (ZČ) 1.TJ S. Podlázky (StČ) 1.Sokol Svinov (SM)
2.TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 2.Sokol Tymákov A (ZČ) 2.Sokol Krčín (VČ) 2.SK Studénka (SM)
3.TJ S.Kyšice (ZČ) 3.TJ S. Nezvěstice (ZČ) 3.TJ S. Opatovice n/L. (VČ) 3.Sokol Rokytnice (SM)
4.TJ Avia Čakovice (StČ) 4TJ Všenice (ZČ) 4.Draken Brno (JM) 4.TJ Stará Ves n/O. (SM)
5.Sokol Tymákov B (ZČ) 5.TJ Žatec (SČ) 5.1.NH Brno (JM) 5.TJ Pustějov (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. I Semifinále sk. J
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Pustějov
termín 22.2.2020 termín 1.3.2020
Pořadí: Pořadí:
1. Sokol Tymákov A (ZČ) 1. Sokol Svinov (SM)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2. TJ S. Podlázky (StČ)
3. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 3. Sokol Krčín (VČ)
4.TJ Příchovice (ZČ) 4. SK Studénka (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky

D) FINÁLE

pořadatel SM OSK SNH
hala Pustějov
termín 21.-22.3.2020
Účastníci:
Sokol Tymákov (ZČ)
TJ Přeštice (ZČ)
Sokol Svinov (SM)
TJ S. Podlázky (StČ)