Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

339) Zimní liga mládeže 2020 - DOROSTENCI

Z důvodu pokračující pandemie onemocnění COVID-19 a s tím souvisejících vládních restriktivních opatření zavedených v zájmu omezení šíření nákazy rozhodl Výkonný výbor SNH o zrušení finálových turnajů Zimní ligy mládeže bez náhrady. Vítězové pro rok 2020 nebudou vyhlášeni.

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2020 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 26. 1. 2020 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Jiří Cedidlo, Lukáš Gorpiel
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. TJ S. Osek n/B. (SM), 3. Draken Brno (JM), 4. SK Autonot Jihlava (JM), 5. Sokol Ostopovice (JM), 6. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * neděle 2. 2. 2020 * hala LÁZNĚ BĚLOHRAD

pořadatel: Sokol Krčín (východočeská oblast) www.sokol-krcin.cz
kontakt pořadatele: Robert Šefc (tel.: 724 053 723, e-mail: robert.sefc@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Kotlář
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. NH Řevnice (StČ), 3. Sokol Dobruška (VČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * sobota 15. 2. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Milan Škabrada, Michal Janák
pořadí: 1.KNH Litvínov (SČ), 2.KNH Chomutov (SČ), 3.TJ Přeštice (ZČ), 4.TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 8. 3. 2020 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 737 319 575, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Pavel Paško
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Draken Brno (JM), 3. TJ S. Osek n/B. (SM), 4. Sokol Svinov (SM), 5. Sokol Dobruška (VČ), 6. SK Autonot Jihlava (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 8. 3. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Tomáš Sýkora, Jaroslav Bukovský, Michal Janák
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. KNH Chomutov (SČ), 3. KNH Litvínov (SČ), 4. NH Řevnice (StČ), 5. TJ Přeštice (ZČ), 6. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * ZRUŠENO * hala TJ Sever ŽATEC

pořadatel: TJ Žatec (severočeská oblast) www.nhzatec.cz
kontakt pořadatele: Miluše Plecitá (tel.: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz)
ředitel akce: Martin Nýdrle (tel.: 602 180 458, e-mail: martin.nydrle@centrum.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Tomáš Sýkora, Michal Janák
účastníci: SK Studénka (SM), Draken Brno (JM), TJ S. Osek n/B. (SM), Sokol Krčín (VČ), KNH Chomutov (SČ), KNH Litvínov (SČ)