Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« září 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

340) Zimní liga mládeže 2020 - DOROSTENKY

Z důvodu pokračující pandemie onemocnění COVID-19 a s tím souvisejících vládních restriktivních opatření zavedených v zájmu omezení šíření nákazy rozhodl Výkonný výbor SNH o zrušení finálových turnajů Zimní ligy mládeže bez náhrady. Vítězové pro rok 2020 nebudou vyhlášeni.

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2020 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * neděle 19. 1. 2020 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Natálie Navrátilová, Jan Musil
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. Draken Brno (JM), 3. SK Studénka (SM), 4. TJ Chropyně (SM), 5. TJ Stará Ves n/O. (SM), 6. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 19. 1. 2020 * hala SPOJE PRAHA

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast) www.knhspojepraha.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Ing. Lukáš Jáneš, Petr Holý ml., Filip Fišer
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. Sokol Bakov n/J. (StČ), 3. TJ Spartak Modřany (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. TJ Avia Čakovice (StČ), 6. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * sobota 25. 1. 2020 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Malý, Michal Šindelář
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov A (ZČ), 4. TJ S. Kyšice (ZČ), 5. Sokol Tymákov B (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * neděle 8. 3. 2020 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Natálie Navrátilová, Jan Musil
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. Sokol Bakov n/J. (StČ), 4. SK Studénka (SM), 5. TJ Chropyně (SM), 6. TJ Spartak Modřany (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * neděle 8. 3. 2020 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Petr Rauch
pořadí: 1. Sokol Krčín (VČ), 2. KNH Litvínov (SČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Přeštice (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Finále * ZRUŠENO * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
účastníci: Draken Brno (JM), TJ S. Vracov (JM), Sokol Bakov n/J. (StČ), Sokol Krčín (VČ), KNH Litvínov (SČ), Sokol Tymákov (ZČ)