Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

346) 1. LIGA MUŽŮ 2020/21 - rozpis utkání podzim 2020

č.u datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
1 23.08.2020 10,45 TJ Příchovice TJ S.Nezvěstice 20 : 16 ( 9 : 9 ) Rauch P.
2 23.08.2020 16,00 Avia Čakovice DIOSS Nýřany 21 : 23 ( 13 : 14 ) Jáneš L.
5 23.08.2020 15,00 Sokol Svinov Sokol Krčín 15 : 12 ( 7 : 4 ) Přikryl M.
6 23.08.2020 10,30 SK Studénka Sokol Rokytnice 12 : 15 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
                     
3 30.08.2020 15,00 TJ Přeštice Sokol Tymákov A 15 : 21 ( 8 : 9 ) Rauch P.
                     
28 05.09.2020 14,30 S.Opatovice n/L SK Studénka 23 : 18 ( 13 : 10 ) Jáneš L.
                     
7 06.09.2020 14,00 TJ S.Nezvěstice DIOSS Nýřany 22 : 25 ( 10 : 14 ) Rauch P.
8 06.09.2020 14,00 Avia Čakovice TJ Přeštice 18 : 18 ( 10 : 8 ) Adámek J.
9 06.09.2020 15,40 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 18 : 16 ( 8 : 8 ) Sýkora T.
10 06.09.2020 16,00 Sokol Krčín S.Opatovice n/L 20 : 17 ( 10 : 7 ) Barabáš M.
11 06.09.2020 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Svinov 19 : 12 ( 7 : 6 ) Kuchařík M.
12 06.09.2020 10,30 TJ S. Podlázky SK Studénka 20 : 19 ( 10 : 12 ) Bittner L.
                     
13 12.09.2020 16,00 TJ S.Nezvěstice S.Opatovice n/L 21 : 21 ( 9 : 9 ) Rauch P.
14 12.09.2020 16,00 DIOSS Nýřany Sokol Krčín 27 : 27 ( 13 : 16 ) Zadražil S.
15 12.09.2020 16,00 TJ Přeštice Sokol Rokytnice 25 : 18 ( 17 : 9 ) Malý J.
16 12.09.2020 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 23 : 21 ( 13 : 11 ) Václavek J.
17 12.09.2020 16,00 Sokol Svinov Avia Čakovice 23 : 15 ( 12 : 5 ) Ziegler M.
18 12.09.2020 16,00 SK Studénka Sokol Tymákov A 18 : 19 ( 9 : 10 ) Přikryl M.
                     
19 13.09.2020 10,30 TJ S.Nezvěstice Sokol Krčín 24 : 23 ( 14 : 11 ) Adámek J.
20 13.09.2020 10,30 DIOSS Nýřany S.Opatovice n/L 25 : 22 ( 13 : 13 ) Rauch P.
21 13.09.2020 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 18 : 12 ( 11 : 5 ) Sýkora T.
22 13.09.2020 10,45 TJ Příchovice Sokol Rokytnice 18 : 16 ( 10 : 7 ) Václavek J.
23 13.09.2020 10,30 SK Studénka Avia Čakovice 17 : 20 ( 8 : 9 ) Maiwaelder J.
24 13.09.2020 10,30 Sokol Svinov Sokol Tymákov A 15 : 21 ( 7 : 9 ) Přikryl M.
                     
4 19.09.2020 16,00 S.Opatovice n/L TJ S. Podlázky 20 : 23 ( 8 : 11 ) Přikryl M.
29 19.09.2020 16,00 Sokol Krčín Sokol Rokytnice 16 : 16 ( 9 : 9 ) Jáneš L.
                     
25 20.09.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ S.Nezvěstice 25 : 14 ( 13 : 7 ) Adámek J.
27 20.09.2020 11,00 Avia Čakovice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
30 20.09.2020 11,00 TJ S. Podlázky Sokol Svinov 23 : 14 ( 11 : 8 ) Leugner M.
                     
26 27.09.2020 14,30 TJ Přeštice DIOSS Nýřany 22 : 21 ( 9 : 11 ) Hejl Z.
66 27.09.2020 16,00 TJ S. Podlázky Avia Čakovice 19 : 20 ( 10 : 10 ) Erhart M.
                     
31 28.09.2020 14,00 TJ S.Nezvěstice Avia Čakovice 19 : 11 ( 11 : 4 ) Zadražil S.
32 28.09.2020 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Tymákov A 15 : 19 ( 6 : 9 ) Malý J.
34 28.09.2020 15,00 Sokol Svinov S.Opatovice n/L 14 : 14 ( 5 : 9 ) Maiwaelder J.
35 28.09.2020 15,00 Sokol Krčín SK Studénka 16 : 11 ( 8 : 7 ) Fišer F.
36 28.09.2020 10,30 TJ S. Podlázky Sokol Rokytnice 14 : 14 ( 5 : 7 ) Václavek J.
                     
37 10.10.2020 16,00 Sokol Rokytnice TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
38 10.10.2020 14,00 TJ S. Podlázky DIOSS Nýřany 15 : 13 ( 10 : 9 ) Bittner L.
39 10.10.2020 16,00 Sokol Svinov TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
40 10.10.2020 16,00 SK Studénka TJ Příchovice 19 : 19 ( 9 : 9 ) Ziegler M.
41 10.10.2020 16,00 Avia Čakovice S.Opatovice n/L 15 : 15 ( 6 : 6 ) Adámek J.
42 10.10.2020 16,00 Sokol Tymákov A Sokol Krčín 20 : 13 ( 12 : 9 ) Kalčík Z.
                     
43 11.10.2020 10,30 Sokol Rokytnice DIOSS Nýřany 20 : 15 ( 9 : 8 ) Váca J.
44 11.10.2020 11,00 TJ S. Podlázky TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
45 11.10.2020 10,30 Sokol Svinov TJ Příchovice 22 : 19 ( 11 : 8 ) Přikryl M.
46 11.10.2020 10,30 SK Studénka TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
47 11.10.2020 11,00 Avia Čakovice Sokol Krčín 12 : 13 ( 6 : 6 ) Adámek J.
48 11.10.2020 11,00 Sokol Tymákov A S.Opatovice n/L 22 : 13 ( 11 : 7 ) Sýkora T.
                     
33 17.10.2020 14,30 TJ Příchovice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
68 17.10.2020 14,00 DIOSS Nýřany Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
70 17.10.2020 13,00 TJ S. Podlázky S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
49 18.10.2020 11,00 TJ Přeštice TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
50 18.10.2020 10,45 TJ Příchovice DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
51 18.10.2020 11,00 Sokol Tymákov A Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
52 18.10.2020 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
53 18.10.2020 14,00 Sokol Krčín TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
54 18.10.2020 10,30 SK Studénka Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
55 24.10.2020 13,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
56 24.10.2020 16,00 DIOSS Nýřany SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
57 24.10.2020 16,00 S.Opatovice n/L TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
58 24.10.2020 16,00 Sokol Krčín TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
59 24.10.2020 16,00 Sokol Rokytnice Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
60 24.10.2020 16,00 TJ S. Podlázky Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
61 25.10.2020 10,30 TJ S.Nezvěstice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
62 25.10.2020 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
63 25.10.2020 10,30 S.Opatovice n/L TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
64 25.10.2020 11,00 Sokol Krčín TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
65 25.10.2020 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
67 28.10.2020 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
69 28.10.2020 16,00 Sokol Tymákov A TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
71 28.10.2020 11,00 Sokol Krčín Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
72 28.10.2020 10,30 Sokol Rokytnice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo