Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - muži

Tagy

347) 1. LIGA MUŽŮ 2020/21 - rozpis utkání jaro 2021

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
73 02.04.2021 10,30 DIOSS Nýřany TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
74 02.04.2021 11,00 TJ Přeštice Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
75 02.04.2021 10,45 TJ Příchovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
76 02.04.2021 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
77 02.04.2021 15,00 Sokol Svinov Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
79 10.04.2021 16,00 S.Opatovice n/L TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
80 10.04.2021 16,00 Sokol Krčín DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
81 10.04.2021 16,00 Sokol Rokytnice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
82 10.04.2021 16,00 TJ S. Podlázky TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
83 10.04.2021 16,00 Avia Čakovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
84 10.04.2021 16,00 Sokol Tymákov A SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
85 11.04.2021 11,00 Sokol Krčín TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
86 11.04.2021 10,30 S.Opatovice n/L DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
87 11.04.2021 11,00 TJ S. Podlázky TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
88 11.04.2021 10,30 Sokol Rokytnice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
89 11.04.2021 11,00 Avia Čakovice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
90 11.04.2021 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
78 17.04.2021 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
91 18.04.2021 14,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
92 18.04.2021 10,30 DIOSS Nýřany TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
93 18.04.2021 10,45 TJ Příchovice Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
94 18.04.2021 10,30 SK Studénka S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
95 18.04.2021 10,30 Sokol Rokytnice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
96 18.04.2021 11,00 Sokol Svinov TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
97 25.04.2021 11,00 Avia Čakovice TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
98 25.04.2021 16,00 Sokol Tymákov A DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
99 25.04.2021 11,00 TJ Přeštice TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
100 25.04.2021 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
101 25.04.2021 10,30 SK Studénka Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
102 25.04.2021 14,00 Sokol Rokytnice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
103 01.05.2021 16,00 TJ S.Nezvěstice Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
104 01.05.2021 16,00 DIOSS Nýřany TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
105 01.05.2021 16,00 TJ Přeštice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
106 01.05.2021 16,00 TJ Příchovice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
107 01.05.2021 16,00 S.Opatovice n/L Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
108 01.05.2021 16,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
109 02.05.2021 10,30 DIOSS Nýřany Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
110 02.05.2021 10,30 TJ S.Nezvěstice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
111 02.05.2021 10,45 TJ Příchovice Sokol Svinov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
112 02.05.2021 11,00 TJ Přeštice SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
113 02.05.2021 11,00 Sokol Krčín Avia Čakovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
114 02.05.2021 10,30 S.Opatovice n/L Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
115 16.05.2021 14,00 TJ S.Nezvěstice TJ Přeštice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
116 16.05.2021 10,30 DIOSS Nýřany TJ Příchovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
117 16.05.2021 11,00 Avia Čakovice Sokol Tymákov A 0 : 0 ( 0 : 0 )  
118 16.05.2021 10,30 Sokol Rokytnice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
119 16.05.2021 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
120 16.05.2021 15,00 Sokol Svinov SK Studénka 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
121 22.05.2021 16,00 Sokol Svinov TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
122 22.05.2021 16,00 SK Studénka DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
123 22.05.2021 16,00 TJ Přeštice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
124 22.05.2021 16,00 TJ Příchovice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
125 22.05.2021 16,00 Avia Čakovice Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
126 22.05.2021 16,00 Sokol Tymákov A TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  
              :      
127 23.05.2021 11,00 SK Studénka TJ S.Nezvěstice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
128 23.05.2021 11,00 Sokol Svinov DIOSS Nýřany 0 : 0 ( 0 : 0 )  
129 23.05.2021 11,00 TJ Příchovice S.Opatovice n/L 0 : 0 ( 0 : 0 )  
130 23.05.2021 11,00 TJ Přeštice Sokol Krčín 0 : 0 ( 0 : 0 )  
131 23.05.2021 11,00 Sokol Tymákov A Sokol Rokytnice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
132 23.05.2021 11,00 Avia Čakovice TJ S. Podlázky 0 : 0 ( 0 : 0 )  

Sdílejte s přáteli: