Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« březen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Finále 1.ligy mužů 2016/17 - Nýřany vs. Přeštice - 2.zápas

Tagy

351) 1. LIGA MUŽŮ 2020/21 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Gabriel Marek TJ DIOSS Nýřany 105
2. Práchenský Vojtěch TJ S. Opatovice n/L 57
3. Černý Martin TJ S. Podlázky 50
  Fišer Michal Sokol Krčín 50
5. Kratochvíl Radim Sokol Svinov 46
  Zimmermann Lukáš TJ Avia Čakovice 46
7. Kučera Kryštof TJ S. Podlázky 45
  Marek Martin Sokol Krčín 45
9. Bajer Patrik TJ S. Opatovice n/L 43
  Pospíšil Jaroslav SK Studénka 43
11. Frána Marek TJ Příchovice 41
12. Brejcha Ondřej TJ Příchovice 39
13. Jahoda Jan Sokol Tymákov A 36
14. Havlíček Ondřej TJ S. Nezvěstice 34
  Sýkora Pavel TJ Avia Čakovice 34
16. Beneš Vojtěch Sokol Svinov 33
  Kroc David Sokol Tymákov A 33
  Kugler Jakub Sokol Tymákov A 33
  Šelep Kamil TJ Přeštice 33
  Šilhánek Lukáš TJ S. Nezvěstice 33
21. Přikryl David Sokol Rokytnice 32
22. Cieslar Filip Sokol Rokytnice 29
  Nachtman Marek TJ S. Nezvěstice 29
  Pavlík Jan Sokol Krčín 29
25. Pešek Jiří TJ Avia Čakovice 28
26. Barabáš Michal TJ S. Podlázky 26
  Hruška Petr TJ S. Opatovice n/L 26
  Kydlíček Pavel TJ Přeštice 26
29. Kakeš Pavel Sokol Tymákov A 24
30. Faifr Jakub TJ DIOSS Nýřany 22
31. Horáček Vít Sokol Svinov 21
32. Thumer Marek TJ DIOSS Nýřany 20
33. Kokoška David Sokol Tymákov A 19
  Macek Jakub Sokol Rokytnice 19
  Silber Boleslav SK Studénka 19
36. Přikryl Pavel Sokol Rokytnice 18
37. Kysela Oldřich TJ S. Podlázky 17
38. Hošťálek Ondřej TJ Příchovice 16
  Ribánský Oliver SK Studénka 16
40. Sedlák Pavel TJ Přeštice 15
41. Wisura Marek TJ DIOSS Nýřany 14
42. Mareš Miroslav TJ S. Nezvěstice 13
43. Fišer Jiří Sokol Krčín 12
  Štengl Jan TJ Přeštice 12
45. Falhar Aleš SK Studénka 11
46. Bittner Václav TJ S. Opatovice n/L 10
  Vejvoda Josef TJ Avia Čakovice 10
48. Krupa Kamil SK Studénka 9
  Šilhavý Ondřej TJ Příchovice 9
50. Benda Tomáš Sokol Svinov 8
  Brada Marek TJ Přeštice 8
  Kroft Roman Sokol Tymákov A 8
  Rosenzweig Petr SK Studénka 8
  Vrána Martin Sokol Rokytnice 8
  Záruba Jaroslav TJ Avia Čakovice 8
56. Nohavec Pavel TJ Příchovice 7
  Žanta Kamil TJ S. Podlázky 7
58. Bittner Michal TJ S. Opatovice n/L 6
  Kroft Luboš Sokol Tymákov A 6
  Tlustý František Sokol Tymákov A 6
61. Eleš David Sokol Rokytnice 5
  Richter Pavel SK Studénka 5
63. Duchek Lukáš TJ Avia Čakovice 4
  Habáň Jiří Sokol Rokytnice 4
  Hampl Štěpán TJ Přeštice 4
  Soukup Ondřej TJ S. Nezvěstice 4
  Valchař Vít Sokol Svinov 4
68. Kesl Vojtěch TJ S. Nezvěstice 3
  Lach Marek Sokol Svinov 3
  Nohava Lukáš TJ Příchovice 3
  Silber Pavel SK Studénka 3
  Vrána Michal Sokol Rokytnice 3
73. Bouz Vojtěch TJ S. Opatovice n/L 2
  Kešner Petr TJ S. Podlázky 2
  Valíček Michal TJ Avia Čakovice 2
  Valtera Jan Sokol Krčín 2
77. Doskočil Pavel TJ S. Opatovice n/L 1
  Faifr Adam TJ DIOSS Nýřany 1
  Leugner Jan Sokol Krčín 1
  Matoušík Jan TJ DIOSS Nýřany 1
  Šilhavý Jakub TJ DIOSS Nýřany 1
  Verner Michal Sokol Krčín 1