Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - muži

Tagy

358) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2020/21 - rozpis utkání podzim 2020

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 06.09.2020 10,30 Sokol Ostopovice TJ S. Osek n/B 26 : 18 ( 14 : 8 ) Kotlář P.
602 06.09.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 17 : 25 ( 9 : 15 ) Leugner M.
603 06.09.2020 10,30 Draken Brno TJ Pustějov 12 : 17 ( 5 : 8 ) Maiwaelder J.
604 06.09.2020 10,30 KNH MS Brno SSK Vítkovice 16 : 19 ( 7 : 10 ) Václavek J.
605 06.09.2020 14,00 1. NH Brno SKNH Veselí n/M 11 : 14 ( 9 : 6 ) Oweis K.
                     
606 12.09.2020 15,30 TJ S. Osek n/B KNH MS Brno 13 : 18 ( 6 : 9 ) Černý J.
607 12.09.2020 16,00 Sokol Dobruška Draken Brno 15 : 19 ( 6 : 10 ) Beran M.
                     
608 13.09.2020 10,30 Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 17 : 16 ( 10 : 8 ) Václavik A.
609 13.09.2020 10,30 Sokol Dobruška KNH MS Brno 19 : 10 ( 8 : 5 ) Beran M.
610 13.09.2020 10,30 TJ S. Osek n/B Draken Brno 20 : 20 ( 15 : 13 ) Jurtík P.
611 13.09.2020 11,00 SSK Vítkovice 1. NH Brno 24 : 10 ( 12 : 7 ) Ziegler M.
612 13.09.2020 15,00 TJ Pustějov SKNH Veselí n/M 14 : 11 ( 4 : 5 ) Navrátilová N.
                     
613 20.09.2020 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 22 : 18 ( 6 : 8 ) Jurtík P.
614 20.09.2020 10,30 Draken Brno Jiskra Humpolec 21 : 15 ( 10 : 9 ) Kuchařík M.
615 20.09.2020 16,00 TJ Pustějov SSK Vítkovice 17 : 13 ( 8 : 7 ) Cedidlo J.
616 20.09.2020 14,30 SKNH Veselí n/M Sokol Dobruška 11 : 16 ( 8 : 9 ) Ziegler M.
617 20.09.2020 14,00 1. NH Brno TJ S. Osek n/B 15 : 23 ( 6 : 12 ) Maiwaelder J.
                     
642 26.9.2020 10,30 1. NH Brno Sokol Ostopovice 15 : 16 ( 8 : 8 ) Cedidlo J.
                     
618 28.09.2020 11,00 Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 27 : 16 ( 16 : 10 ) Bittner L.
619 28.09.2020 10,30 KNH MS Brno Jiskra Humpolec 14 : 13 ( 7 : 8 ) Jurtík P.
620 28.09.2020 15,00 SSK Vítkovice Draken Brno 13 : 8 ( 4 : 4 ) Ziegler M.
621 28.09.2020 14,30 SKNH Veselí n/M TJ S. Osek n/B 17 : 13 ( 8 : 8 ) Černý J.
622 28.09.2020 14,00 1. NH Brno TJ Pustějov 14 : 10 ( 6 : 6 ) Váca J.
                     
623 10.10.2020 15,30 Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 9 : 15 ( 4 : 8 ) Jurtík P.
624 10.10.2020 16,00 Jiskra Humpolec TJ Pustějov 9 : 11 ( 4 : 5 ) Leinweber C.
625 10.10.2020 16,00 Draken Brno SKNH Veselí n/M 17 : 19 ( 8 : 9 ) Beran M.
626 10.10.2020 16,00 KNH MS Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
627 11.10.2020 10,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 13 : 15 ( 6 : 6 ) Václavek J.
628 11.10.2020 10,30 Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 11 : 16 ( 3 : 7 ) Souček P.
629 11.10.2020 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
630 11.10.2020 10,30 KNH MS Brno SKNH Veselí n/M 16 : 16 ( 6 : 8 ) Beran M.
631 11.10.2020 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Dobruška 16 : 25 ( 7 : 13 ) Ziegler M.
                     
632 18.10.2020 10,30 Draken Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
633 18.10.2020 14,15 TJ S. Osek n/B Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
634 18.10.2020 15,30 TJ Pustějov KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
635 18.10.2020 14,30 SKNH Veselí n/M SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
636 18.10.2020 10,30 Sokol Dobruška 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
637 24.10.2020 16,00 SKNH Veselí n/M Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
638 24.10.2020 16,00 Jiskra Humpolec 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
639 24.10.2020 15,00 TJ Pustějov TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
640 24.10.2020 16,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
                     
641 25.10.2020 10,15 SKNH Veselí n/M Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
643 25.10.2020 11,00 TJ Pustějov Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
644 25.10.2020 11,00 SSK Vítkovice TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo
645 25.10.2020 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 ) odloženo