Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

359) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2020/21 - rozpis utkání jaro 2021

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
646 25.04.2021 14,15 TJ S. Osek n/B Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
647 25.04.2021 10,30 Sokol Dobruška Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
648 25.04.2021 16,00 TJ Pustějov Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
649 25.04.2021 11,00 SSK Vítkovice KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
650 25.04.2021 14,30 SKNH Veselí n/M 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
651 01.05.2021 16,00 KNH MS Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
652 01.05.2021 16,00 Draken Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
653 02.05.2021 10,30 Sokol Ostopovice Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
654 02.05.2021 10,30 KNH MS Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
655 02.05.2021 10,30 Draken Brno TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
656 02.05.2021 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
657 02.05.2021 14,30 SKNH Veselí n/M TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
658 16.05.2021 10,30 KNH MS Brno Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
659 16.05.2021 10,30 Jiskra Humpolec Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
660 16.05.2021 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
661 16.05.2021 10,30 Sokol Dobruška SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
662 16.05.2021 14,15 TJ S. Osek n/B 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
663 23.05.2021 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
664 23.05.2021 10,30 Jiskra Humpolec KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
665 23.05.2021 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
666 23.05.2021 14,15 TJ S. Osek n/B SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
667 23.05.2021 16,00 TJ Pustějov 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
668 29.05.2021 16,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
669 29.05.2021 14,30 TJ Pustějov Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
670 29.05.2021 16,00 SKNH Veselí n/M Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
671 29.05.2021 16,00 1. NH Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
672 30.05.2021 9,30 TJ Pustějov Sokol Ostopovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
673 30.05.2021 11,00 SSK Vítkovice Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
674 30.05.2021 10,30 1. NH Brno Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
675 30.05.2021 10,15 SKNH Veselí n/M KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
676 30.05.2021 10,30 Sokol Dobruška TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
677 06.06.2021 10,30 Sokol Ostopovice Draken Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
678 06.06.2021 10,30 Jiskra Humpolec TJ S. Osek n/B 0 : 0 ( 0 : 0 )  
679 06.06.2021 10,30 KNH MS Brno TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
680 06.06.2021 11,00 SSK Vítkovice SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
681 06.06.2021 14,00 1. NH Brno Sokol Dobruška 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
682 12.06.2021 16,00 Sokol Ostopovice SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
683 12.06.2021 16,00 1. NH Brno Jiskra Humpolec 0 : 0 ( 0 : 0 )  
684 12.06.2021 16,00 TJ S. Osek n/B TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
685 12.06.2021 16,00 Sokol Dobruška SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
                     
686 13.06.2021 10,30 Jiskra Humpolec SKNH Veselí n/M 0 : 0 ( 0 : 0 )  
687 13.06.2021 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )  
688 13.06.2021 10,30 Sokol Dobruška TJ Pustějov 0 : 0 ( 0 : 0 )  
689 13.06.2021 10,30 TJ S. Osek n/B SSK Vítkovice 0 : 0 ( 0 : 0 )  
690 13.06.2021 10,30 Draken Brno KNH MS Brno 0 : 0 ( 0 : 0 )