Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - ženy

Tagy

361) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2020/21 - tabulka střelců soutěže

Průběžná tabulka střelců soutěže:

Poř. Příjmení a jméno Oddíl Celkem
1. Tomáš Josef Sokol Dobruška 50
2. Urbanec Jan SSK Vítkovice 44
3. Šrámek Matěj TJ S. Osek n/B 41
4. Tomašovič Zbyněk Sokol Ostopovice 39
5. Hudeček Jan KNH MS Brno 38
6. Verner Jan Sokol Dobruška 33
7. Brož Michal TJ Jiskra Humpolec 29
  Divina Zdeněk Draken Brno 29
  Krejčík Matěj Sokol Ostopovice 29
10. Kratochvíla Vojtěch TJ Pustějov 27
  Michalus Marek SSK Vítkovice 27
12. Falhar Jan TJ Pustějov 26
  Malovaný Petr SK NH Veselí n/M 26
  Verner Michal Sokol Dobruška 26
15. Hanák Jan SK NH Veselí n/M 25
  Krejčí Mikuláš TJ Jiskra Humpolec 25
17. Kováč Robert Draken Brno 24
  Urban Jiří TJ S. Osek n/B 24
19. Šafář Martin KNH MS Brno 21
20. Urban Jan TJ S. Osek n/B 20
21. Kilián Jaroslav 1. NH Brno 19
22. Provazník Kamil SK NH Veselí n/M 18
23. Ondroušek Michal KNH MS Brno 16
  Tuška David Sokol Ostopovice 16
25. Slach Tomáš Draken Brno 15
26. Bárek Tomáš 1. NH Brno 14
  Čierny Petr SSK Vítkovice 14
  Dresler Tomáš TJ Pustějov 14
  Fiala Zdeněk Draken Brno 14
  Orel Tomáš 1. NH Brno 14
31. Kubáček Jan TJ Pustějov 13
  Oberfranc Roman Draken Brno 13
33. Fišer Jan SK NH Veselí n/M 12
  Pavlok Martin 1. NH Brno 12
  Pšurný Jaroslav KNH MS Brno 12
36. Polcar Jan Sokol Ostopovice 11
37. Zezula Pavel TJ Jiskra Humpolec 10
  Živela Martin Sokol Ostopovice 10
39. Čmok Petr TJ Jiskra Humpolec 9
40. Ehrlich Josef TJ Jiskra Humpolec 8
  Chmelíček Adam SSK Vítkovice 8
  Pultar Matěj Sokol Dobruška 8
43. Markovec Pavel SK NH Veselí n/M 7
  Mužík David TJ S. Osek n/B 7
45. Hampl Štěpán Sokol Dobruška 6
  Jadlovský Martin TJ S. Osek n/B 6
47. Beníček Karel SSK Vítkovice 5
  Mrkva Tomáš Sokol Ostopovice 5
  Polcar David Sokol Ostopovice 5
  Schuttrumpt Philipp KNH MS Brno 5
51. Pastucha Pavel 1. NH Brno 4
52. Morávek Josef Sokol Dobruška 3
  Pisch Jiří TJ Pustějov 3
  Tuška Adam Sokol Ostopovice 3
55. Krampla Ondřej TJ S. Osek n/B 2
  Zavadil Jan TJ S. Osek n/B 2
57. Bašek Martin Sokol Dobruška 1
  Čmok František TJ Jiskra Humpolec 1
  Hrabec Petr SSK Vítkovice 1
  Kratochvíla Ondřej TJ S. Osek n/B 1
  Maděra Vítek Draken Brno 1
  Musil Vojtěch 1. NH Brno 1
  Rozlínek Radim 1. NH Brno 1
  Svozil Lukáš Draken Brno 1
  Urbanec Jakub SSK Vítkovice 1
  Vlk Lukáš TJ Pustějov 1