Svaz národní házené

115 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2020 »
PoUtStCtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Náhodná videa


Finále 41. ročníku Českého poháru - Plzeň 2015

Tagy

386) ČECHY - MORAVA 2020, Bakov n/Jizerou 4. října 2020

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2020 uskutečnila v neděli 4. října na hřišti oddílu národní házené Tělocvičné jednoty Sokol Bakov nad Jizerou ve středočeské oblasti. Kromě utkání výběrů dospělých byly pro letošní rok do hlavního programu zařazeny rovněž výběrová utkání Západ-Východ juniorů a juniorek. V rámci hlavního programu mezizemských utkání byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2019.

Po několika letech se národní házená, respektive Mezizemská utkání Čechy-Morava, vrátila rovněž na obrazovky České televize, cca 90 minutový záznam hlavních utkání mužů i žen odvysílala stanice ČT Sport v neděli 4. října.

Bohatý byl rovněž doprovodný program, který nabídl v sobotu 3. října odpoledne přípravná utkání juniorských i dospělých reprezentačních výběrů, a to na hřišti Sokola Bakov n/J. (výběry Čech, resp. Západu) a také na hřišti TJ S. Podlázky-Dalovice (výběry Moravy, resp. Východu), kde bylo v sobotu v podvečer sehráno také již tradiční utkání Čechy-Morava legend.

Kompletní fotogalerie ZDE (Autor: Marie Dušková)

Hlavní program:

Neděle 4. října 2020

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2020 – Bakov n/J.
Čas Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
09:00 reprezentační utkání juniorek ZÁPAD – VÝCHOD 24 : 21 ( 14 : 11 ) Přikryl M., Rauch P.
Západ: Nicol Lenková, Lenka Sýkorová, Patricie Prantová, Petra Duchková, Barbora Kopelová, Michaela Houdková, Leona Mošničková, Kateřina Kozáková (5), Tereza Nitschová (5), Klára Černá (1), Nikola Tušková (6), Michaela Trávová (7), Karolina Bezděková, Barbora Špatková, trenéři – M.n.h. Stanislav Zadražil, M.n.h. Pavel Šrail
Východ: Vendula Rydlová, Petra Šulcová, Denisa Rydlová, Barbora Jelenová (1), Tereza Vaculíková (5), Barbora Janošková, Denisa Adamcová, Zuzana Pospíšilová, Simona Dalecká, Jana Omamiková, Zuzana Matušíková, Pavla Šelongová, Alžběta Fridrichová, Natálie Polanská (10), Aneta Tučková (5), trenéři – Miroslav Jelen, Lukáš Gorpiel
10:30 reprezentační utkání juniorů ZÁPAD – VÝCHOD 16 : 24 ( 7 : 8 ) Bittner L., Václavik A.
Západ: Tomáš Roubal, Richard Kříž, Tomáš Fikart, Petr Lang, Ondřej Jabůrek, Tomáš Tráva, Michal Krásný, Daniel Žorna (4), Kryštof Honc, Jakub Kugler, Matyáš Jetel, Martin Najmon, Jan Štengl (9), Zbyněk Žorna (3), trenéři – Ladislav Molnár, Karel Nekut
Východ: Vladimír Ristič, Tomáš Preclík, Lukáš Zavřel, Tomáš Holanec, Radim Dolejší, Martin Škola, Samuel Pravda, Michal Verner (3), Jan Hudeček (7), Kamil Krupa (4), Vítek Maděra (1), Jan Pavlík (6), Daniel Fišer, Lukáš Kraus (3), trenéři – Tomáš Pavlík, Josef Blahuta
12:00 reprezentační utkání žen ZÁPAD – VÝCHOD 28 : 23 ( 14 : 13 ) Přikryl M., Rauch P.
Západ: M.n.h. Soňa Zadražilová, M.n.h. Tereza Kuglerová, Jitka Protivová, Kateřina Nová, Karolína Mertlová, M.n.h. Lucie Václavíková, M.n.h. Kristýna Vizingrová, Patricie Červená, Pavla Šmídlová (10), M.n.h. Michaela Bittnerová (6), Petra Kozáková, Kateřina Nachtmanová (1), Nikol Červená, M.n.h. Jitka Kalčíková (4), Jolana Levorová (7), trenérky – M.n.h. Václava Šmídlová, M.n.h. Romana Jabbourová
Východ: Aneta Ansorgová, M.n.h. Mária Zelezníková, Dagmar Drašnarová, Petra Millová, Lenka Pischová, Martina Ostrá, Andrea Dvořáková, Štěpánka Poláčková (4), Nikola Kvapilová (2), Petra Dostálová (9), Barbora Bittnerová, M.n.h. Petra Vošlajerová (4), Andrea Henclová (4), trenéři – M.n.h. Božena Laštovičková, Rostislav Bajtek
13:30 reprezentační utkání mužů ČECHY – MORAVA 18 : 19 ( 9 : 8 ) Bittner L., Václavik A.
Čechy: M.n.h. Tomáš Chmelík, Václav Brzobohatý, Daniel Vacikar, Petr Kešner, M.n.h. Matěj Gruszka, M.n.h. Lukáš Janeba, Václav Brada, Jan Jahoda (4), Kryštof Kučera, Pavel Kydlíček (4), Vojtěch Práchenský (2), M.n.h. Kamil Šelep (5), M.n.h. Marek Gabriel (2), Patrik Bajer (1), trenéři – M.n.h. Jiří Pešek, M.n.h. Martin Leugner
Morava: Jaroslav Barták, Tomáš Pejša, Marek Hudeček, Tomáš Václavík, Jiří Pisch, Lukáš Koumar, Jakub Urbanec, Vít Mikulášek, David Přikryl, Filip Cieslar (1), Marek Michalus (1), Radim Kratochvíl (5), Jaroslav Pospíšil (1), Petr Malovaný (8), Jan Urbanec (3), trenéři – František Nevřela, Vít Horáček, Rostislav Michalík
Nominace reprezentačních výběrů
ČECHY / ZÁPAD MORAVA / VÝCHOD
muži ženy junioři juniorky muži ženy junioři juniorky

Plakát akce ke stažení ZDE

.

Doprovodný program:

Sobota 3. října 2020

Přípravná utkání reprezentačních výběrů Čech / Západu
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
12:30 Bakov n/J. juniorky Západ – ženy Bakov n/J. 22 : 17 ( 9 : 9 ) Malý J., Fischer F.
14:00 Bakov n/J. muži Čechy – muži výběr StČ oblasti 22 : 7 ( 12 : 3 ) Bittner L., Václavik A.
15:30 Bakov n/J. ženy Západ – ženy Bakov n/J. 38 : 6 ( 19 : 4 ) Bittner L., Václavik A.
17:00 Bakov n/J. junioři Západ – muži Bakov n/J. 26 : 14 ( 12 : 7 ) Malý J.
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Moravy / Východu
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
11:40 Podlázky juniorky Východ – ženy výběr StČ oblasti 17 : 17 ( 5 : 7 ) Sýkora T., Cedidlo J.
13:00 Podlázky junioři Východ – muži Podlázky 17 : 16 ( 10 : 10 ) Sýkora T., Cedidlo J.
14:20 Podlázky ženy Východ – ženy výběr StČ oblasti 29 : 10 ( 14 : 6 ) Přikryl M., Rauch P.
15:40 Podlázky muži Morava – muži Podlázky 19 : 11 ( 8 : 8 ) Přikryl M., Rauch P.
Přátelské mezizemské utkání Čechy – Morava „LEGENDY“
Čas Místo Utkání Výsledek Poločas Rozhodčí
17:00 Podlázky utkání legend Čechy – Morava 24 : 18 ( 13 : 10 ) Gorpiel L.

.

Nejlepší národní házenářka/házenkář za rok 2019:

V rámci programu mezizemských utkání Čechy – Morava 2020 byly rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2019.

ŽENY:

První desítka konečného pořadí: body
1. ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov 52
2. PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov 32
3. ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice 28
4. DRAŠNAROVÁ Dagmar Sokol Dobruška 26
5. BITTNEROVÁ Michaela Sokol Tymákov 25
  TITLOVÁ Monika TJ Plzeň-Újezd 25
7. ČERVENÁ Nikol TJ Přeštice 19
8. VOŠLAJEROVÁ Petra Sokol Dobruška 18
9. DARDOVÁ Anna Sokol Blovice 16
10. KUGLEROVÁ Tereza Sokol Tymákov 15

MUŽI:

První desítka konečného pořadí: body
1. HOŠŤÁLEK Ondřej TJ Příchovice 139
2. KUČERA Kryštof TJ S. Podlázky-Dalovice 108
3. PRÁCHENSKÝ Vojtěch TJ S. Opatovice n/L. 107
4. CHMELÍK Tomáš TJ Přeštice 100
5. GABRIEL Marek TJ DIOSS Nýřany 95
6. FIŠER Michal Sokol Krčín 78
7. BENEŠ Vojtěch Sokol Svinov 68
8. ZIMMERMANN Lukáš Sokol Tymákov 66
9. KYDLÍČEK Pavel TJ Přeštice 60
10. JAHODA Jan Sokol Týmákov 55

Sdílejte s přáteli: