Svaz národní házené

116 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« říjen 2021 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

402) 2. LIGA MUŽŮ SK. B 2021/22 - rozpis utkání podzim 2021

č.u. datum čas domácí hosté výsledek poločas rozhodčí
601 05.09.2021 11,00 Sokol Dobruška TJ Pustějov 21 : 12 ( 10 : 6 ) Adámek J.
602 05.09.2021 10,30 Sokol Ostopovice KNH MS Brno 22 : 23 ( 13 : 13 ) Oweis K.
603 05.09.2021 10,30 TJ J. Humpolec Draken Brno 22 : 19 ( 11 : 9 ) Barták J.
604 05.09.2021 10,00 1. NH Brno TJ Chropyně 23 : 12 ( 11 : 8 ) Gřes J.
                     
606 11.09.2021 16,00 TJ Pustějov Sokol Ostopovice 18 : 20 ( 11 : 9 ) Ziegler M.
                     
607 12.09.2021 11,00 TJ Pustějov TJ J. Humpolec 19 : 13 ( 10 : 6 ) Jurtík P.
608 12.09.2021 11,00 SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 22 : 12 ( 12 : 8 ) Ziegler M.
609 12.09.2021 10,30 Draken Brno 1. NH Brno 14 : 14 ( 10 : 7 ) Přikryl M.
610 12.09.2021 10,30 KNH MS Brno TJ Chropyně 21 : 9 ( 11 : 5 ) Váca J.
                     
611 26.09.2021 10,30 Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 17 : 20 ( 8 : 12 ) Šimánek P.
612 26.09.2021 10,30 KNH MS Brno Draken Brno 14 : 19 ( 7 : 10 ) Maiwaelder J.
613 26.09.2021 11,30 TJ Chropyně TJ Pustějov 12 : 16 ( 5 : 7 ) Váca J.
614 26.09.2021 14,00 1. NH Brno SSK Vítkovice 12 : 15 ( 6 : 7 ) Šimánek P.
                     
615 03.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec Sokol Dobruška 18 : 20 ( 9 : 10 ) Šimánek P.
616 03.10.2021 10,30 Draken Brno Sokol Ostopovice 19 : 19 ( 10 : 9 ) Barabáš M.
617 03.10.2021 11,30 TJ Chropyně SSK Vítkovice 17 : 23 ( 4 : 14 ) Přikryl M.
618 03.10.2021 14,00 1. NH Brno KNH MS Brno 17 : 22 ( 9 : 9 ) Barabáš M.
                     
619 09.10.2021 16,00 Sokol Dobruška KNH MS Brno 17 : 13 ( 11 : 7 ) Přikryl M.
620 09.10.2021 15,30 Sokol Ostopovice TJ Chropyně 23 : 18 ( 11 : 9 ) Smák M.
621 09.10.2021 16,00 TJ J. Humpolec 1. NH Brno 18 : 23 ( 10 : 11 ) Černý M.
                     
622 10.10.2021 10,30 Sokol Dobruška Draken Brno 21 : 20 ( 11 : 13 ) Václavek J.
623 10.10.2021 10,30 Sokol Ostopovice 1. NH Brno 21 : 24 ( 9 : 12 ) Černý M.
624 10.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec TJ Chropyně 30 : 15 ( 14 : 8 ) Leinweber C.
625 10.10.2021 11,00 SSK Vítkovice TJ Pustějov 16 : 11 ( 9 : 6 ) Poláček D.
                     
605 16.10.2021 16,00 SSK Vítkovice TJ J. Humpolec 21 : 15 ( 10 : 8 ) Ziegler M.
                     
626 17.10.2021 11,00 SSK Vítkovice Sokol Dobruška 19 : 15 ( 10 : 7 ) Cedidlo J.
627 17.10.2021 10,30 KNH MS Brno TJ J. Humpolec 18 : 17 ( 10 : 8 ) Váca J.
628 17.10.2021 11,30 TJ Chropyně Draken Brno 19 : 31 ( 5 : 15 ) Gorpiel L.
629 17.10.2021 11,00 TJ Pustějov 1. NH Brno 11 : 15 ( 4 : 6 ) Šimánek P.
                     
630 23.10.2021 16,00 1. NH Brno Sokol Dobruška 10 : 14 ( 7 : 8 ) Ziegler M.
631 23.10.2021 16,00 KNH MS Brno SSK Vítkovice 18 : 13 ( 8 : 7 ) Přikryl M.
632 23.10.2021 16,00 Draken Brno TJ Pustějov 21 : 14 ( 10 : 7 ) Rauch P.
                     
633 24.10.2021 11,30 TJ Chropyně Sokol Dobruška 19 : 21 ( 9 : 12 ) Rauch P.
634 24.10.2021 10,30 KNH MS Brno TJ Pustějov 16 : 11 ( 9 : 6 ) Leinweber C.
635 24.10.2021 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 15 : 18 ( 6 : 7 ) Ziegler M.
636 24.10.2021 10,30 TJ J. Humpolec Sokol Ostopovice 19 : 22 ( 7 : 7 ) Černý M.